Компанія Нова Пошта відкрила відділення у новому сервісному центрі на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в Щасті Луганської області.

«Нова пошта продовжує розвивати свою мережу, відкриваючи відділення по всій країні: від курортних містечок до найвіддаленіших сіл та прикордонних територій. Ми хочемо, щоб всі українці отримували якісний сервіс доставки та мали доступ до кращих товарів. Щоб усі могли купувати в українських онлайн-магазинах або за кордоном, та, найголовніше, могли відчувати турботу, отримуючи посилки від рідних та близьких», – коментує Олександр Бульба, СЕО компанії Нова Пошта.

«Новий сервісний центр став першим об’єктом державно-приватного партнерства. Відкриття таких центрів заплановано на всіх КПВВ. Окрім відділень Нової пошти, яка стала партнером Мінреінтеграції у запуску сервісного центру, у кожному з них розташовуватиметься Центр надання адміністративних послуг, центр зайнятості, Ощадбанк, кімната «матері і дитини», аптека і товари першої необхідності завдяки «ОСТО-груп». Тут можна отримати максимум адміністративних та соціальних послуг. На території працюватиме Wi-Fi та облаштовано зони відпочинку тощо», – розповідає Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції ТОТ Олексій Резніков.

Відділення у Щасті розташоване безпосередньо у новозбудованому сервісному центрі на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду (КПВВ). Клієнтам буде доступна послуга експрес-доставки, вони зможуть відправляти та отримувати посилки вагою до 30 кг. Крім того, у відділенні надаватимуться фінансові послуги: оплата комунальних платежів, зняття готівки з карти, грошові перекази тощо. Нове відділення зможе обслуговувати близько 30 тис. клієнтів на місяць.

Компанія Нова пошта інвестувала 12 млн грн у відкриття одного з сервісних центрів на КПВВ у Новотроїцькому Донецької області, яке запрацює у грудні цього року.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: