Компанія Нова Пошта планує привести зовнішній вигляд та клієнтську зону відділень до єдиних стандартів, зробивши їх інклюзивними та зручними для клієнтів.

Нова Пошта розпочинає проєкт реновації більше 1700 відділень по всій Україні. На першому етапі в 2021 році компанія планує відремонтувати 1000 своїх відділень – як поштових, так і вантажних. В першу чергу ремонт проводитиметься у відділеннях, які були відкриті більше 2 років тому.

Нова Пошта планує встановлення пандусів та велопарковок біля тих відділень, де вони ще не встановлені. Крім того, відділення будуть обладнані кнопками виклику для людей з обмеженими можливостями, які зможуть при потребі викликати оператора відділення та отримувати обслуговування безпосередньо на вулиці.

Усередині всі відділення будуть приведені до єдиного вигляду – опенспейс, щоб клієнти могли бачити всі процеси. Крім того, всі відремонтовані відділення матимуть однаковий колір стін, плитку на підлозі та підвісну стелю, а також металопластикові вікна та двері.

«Нова Пошта розвивала свою мережу відділень поступово і на основі нашого багаторічного досвіду ми дійшли до розуміння яким має бути відділення компанії, щоб бути зручним для всіх – і для мам з візочками, і для людей з особливими потребами, і для літніх людей. Тому зараз ми шукаємо будівельних партнерів по всій Україні, щоб привести зовнішній та внутрішній вигляд наших відділень до єдиного та зручного стандарту», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Перевагу серед підрядників ми надаватимемо компаніям, які вже зарекомендували себе на ринку і мають приклади подібних успішно реалізованих проєктів. Крім того, майбутні партнери повинні мати достатню кількість співробітників у штаті, щоб мати змогу виконати обсяг робіт у чітко визначені терміни.

Більше інформації про те, кого шукають та як взяти участь у тендері Нової Пошти: реконструкція вантажних відділень, реконструкція поштових відділень

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: