У компанії Нова Пошта почала функціонувати власна епідеміологічна служба — Служба попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю.

До її складу увійшли 8 лікарів-епідеміологів та один фахівець з епідеміології (фельдшер), які знаходяться у регіональних підрозділах компанії — у Києві, Полтаві, Хмельницькому, Львові, Одесі та Запоріжжі. Основним завданням служби є профілактика розповсюдження інфекційних захворювань.

З початку карантину робота велась в декількох напрямках: створення безпечного простору для співробітників та клієнтів, запровадження протоколу реагування у випадку вірусного захворювання, аудити інфекційної безпеки, вдосконалення гігієнічних стандартів. За півроку роботи в цьому напрямку стало зрозуміло, що така робота стане постійною, адже окрім ковіду в світі залишаються багато вірусних та бактеріальних інфекцій з якими людство співіснує, і поведінка яких стає непередбачуваною. Тож культура безпечної поведінки має стати стандартом для кожного.

«Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти і працівники були у безпеці. Ми запроваджуємо нову культуру поведінки задля безпеки. Щоб впровадити цю культуру ми будемо системно навчати менеджмент та працівників фронт-лайну, вдосконалювати процедури безпеки. Як показав час, заходи безпеки актуальні і через півроку після початку епідемії. Саме тому компанія прийняла рішення, що вони назавжди залишаться частиною стандартів Нова Пошта», — коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Служба входить до дирекції з охорони праці та цивільного захисту. Її очолила кваліфікований спеціаліст із 20-річним досвідом роботи – лікар-епідеміолог Ірина Кобилевська.

Служба продовжить свою роботу і після завершення в Україні епідемії коронавірусу. Зокрема, буде своєчасно реагувати та вживати заходи для попередження розповсюдження інших інфекційних захворювань.

 

Нова пошта — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою — і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик — компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс — небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова пошта надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам — повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: