16 грудня розпочав працювати новий сервісний центр на лінії розмежування у Новотроїцькому.

Всередині розміщується центр надання адміністративних послуг, відділення Нової пошти, центр зайнятості, банк, медичний пункт тощо.

Це один із 9 об’єктів на контрольно-пропускних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ), будівництво яких реалізує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з українським бізнесом. Нова Пошта є одним із партнерів і об’єкт у Новотроїцькому збудований повністю за кошти компанії.

«Нова Пошта свідомо долучилася до важливої ініціативи Міністерства реінтеграції і інвестувала в розвиток сервісної інфраструктури країни. Для нас, як соціально відповідального бізнесу, важливо підтримати українців та надати їм змогу отримувати повний комплекс послуг та товари з українських та міжнародних магазинів, яких вони потребують», – говорить Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти.

Завдяки відкриттю нового центру українці, що проживають по обидва боки лінії розмежування, зможуть швидко і зручно отримати усі адміністративні, поштові та фінансові послуги. Зокрема, у ньому розташоване відділення Нової Пошти, де клієнти зможуть відправляти та отримувати посилки вагою до 30 кг. Також у відділення надаватимуться фінансові послуги: оплата комунальних платежів, зняття готівки з карти, грошові перекази тощо.

Крім поштового відділення на КПВВ також працюватимуть центр адміністративних послуг, центр зайнятості, «Ощадбанк», аптека, медичний пункт, поліція, кафе та кімната матері та дитини. На території буде Wi-Fi та облаштовані зони відпочинку.

Нагадаємо, у листопаді Нова Пошта відкрила відділення у новому сервісному центрі на КПВВ в Щасті Луганської області.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: