Компанія Нова Пошта у розпал високого сезону додатково на постійну основу набирає 2500 співробітників на посади водіїв та кур’єрів, сортувальників посилок на терміналах та операторів відділень по всій країні.

Зазвичай високий сезон для Нової пошти розпочинається у вересні і триває до Нового року. Особливо гаряче стає зараз, коли інтернет-магазини в Україні та за кордоном готують безліч акційних пропозицій до Чорної п’ятниці, а пізніше й до новорічно-різдв’яних свят. Кількість відправлень у ці місяці зростає. Так, за прогнозами компанії, лише у Чорну п’ятницю очікується, що об’єми доставки збільшаться на 30%.

«У передсвятковий період Нова пошта не просто доставляє речі, ми доставляємо безліч подарунків, які мільйони українців надсилають своїм рідним та близьким. Тому вкрай важливо відсортувати, доставити та видати їх вчасно. Саме для цього ми посилюємо свою команду фронтлайну і додатково набираємо 2500 кур’єрів, операторів відділень, водіїв та приймальників терміналів», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти.

Більшість вакансій Нової Пошти відкрито у містах-мільйонниках, але компанія потребує нових співробітників також й в обласних та районних центрах по всій Україні. Повний перелік актуальних вакансій компанії можна знайти на сайті компанії (перехід на сайт). 

Нова Пошта повідомляє, що гарантує повні соціальні гарантії згідно КЗпП (офіційний дохід, оплачувані відпустки та лікарняні), медичне страхування з першого дня роботи, мобільний зв’язок, засоби індивідуального захисту (маска, медичні рукавички, антисептик), можливість кар’єрного зростання.

Після високого сезону нові співробітники можуть залишитися працювати на постійній основі.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: