Для ідентифікації у відділенні під час отримання посилки чи грошових коштів клієнтам тепер не обов’язково потрібно надавати паспорт.

Якщо у вашому смартфоні встановлений застосунок «Дія», ідентифікацію та верифікацію можна провести за допомогою електронних документів. Це можуть бути е-версії паспорта громадянина України, закордонного паспорта чи водійських прав.

Нова Пошта почала приймати електронні документи з «Дії» з 5 жовтня. Щоб ідентифікувати особу, оператор за допомогою сканера зчитує штрих-код документа на смартфоні клієнта. Після цього той має підтвердити у застосунку запит, що надійде. Через декілька секунд на комп’ютері оператора з’явиться ПІБ клієнта. Окрім того, у «Дії» можна верифікувати фінансові операції на суму від 5000 грн.

За допомогою швидкої ідентифікації та верифікації отримувати посилки та послуги стало можливим за лічені секунди.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: