Нова Пошта розробила технологічну новинку – коробку-трансформер.

Це коробка об’ємною вагою до 10 кг, у якій можна міняти висоту і використовувати для пакування відправлень на 7, 5 або 3 кг.

«Нам дуже важливо, щоб клієнтам було зручно відправляти свої посилки. Іноді ми отримували звернення, що коробка завелика для їхнього відправлення і після пакування залишається вільне місце. Саме тому наші технологи розробили спеціальні коробки, які можна швидко трансформувати по висоті саме під розміри відправлення. При цьому вартість за доставку буде нараховуватися відповідно до обраного розміру коробки», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нова Пошта.

Технологічність нової коробки у наявності додаткових ліній згину, за допомогою яких можна зробити три різні розміри – висотою 20 см для відправлення вагою до 7 кг, 14 см – до 5 кг, 8,5 см – до 3 кг. Щоб отримати коробку необхідної висоти, потрібно розрізати її по ребрах жорсткості до відповідної позначки на зовнішній стороні, а потім скласти по лініях згину та запакувати. Коробка-трансформер рівномірно згинається та зберігає свою міцність.

Клієнти також можуть самостійно пакувати свої відправлення у нові коробки, оскільки оформлення не відрізняється від пакування у звичайних коробках. Під час оформлення накладної у бізнес-кабінеті чи мобільному додатку слід просто вказати фактичні розміри коробки, а система автоматично перерахує вартість доставки.

Нові коробки вже доступні у відділеннях Нова Пошта по всій Україні. В планах компанії – створити аналогічні коробки-трансформери для відправлень об’ємною вагою до 15 і до 20 кг.

 

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6800 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: