Понад 30% всіх медикаментів, які доставляє Нова Пошта, замовляють жителі з сіл та селищ міського типу.

Цьому сприяє розширення мережі в маленьких населених пунктах – вже кожне сьоме село в Україні має відділення Нової Пошти.

Для жителів маленьких сіл та селищ доставка ліків не лише питання зручності та безпеки, а й елементарної доступності: далеко не всюди аптека знаходиться поряд з домом, як у великих містах, а потрібні медикаменти не завжди в наявності. І в таких випадках замовлення ліків онлайн – логічний, а іноді просто єдиний варіант отримати необхідний медичний засіб.

З моменту запуску послуги Нова Пошта доставила вже 400 тис. посилок з медикаментами та супутніми товарами. Обсяги доставки ліків клієнтам, що проживають у сільській місцевості, продовжують зростати. Так, якщо у серпні Нова пошта доставляла у села 20% всіх посилок з медикаментами, то вже у листопаді ця частка зросла до 32%.

«В цьому році ми продовжили фокусуватися на розширенні своєї мережі у селах і зростання попиту на доставку ліків у жителів сільської місцевості лише підтверджує правильність нашого рішення. Ще на початку карантину ми заручилися партнерством найбільших онлайн-аптек, що пропонують нашим клієнтам широкий вибір ліків, медичних товарів, вітамінів тощо. Адже в період пандемії набагато безпечніше замовити медикаменти в інтернеті, обравши пропозицію з оптимальною ціною та отримати посилку поряд з домом, аніж їхати за ними до райцентру», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти.

Замовити доставку можна двома способами – до відділення чи кур’єром додому. З початком сезону вірусно-респіраторних захворювань клієнти Нової Пошти все частіше віддають перевагу адресній доставці: в листопаді 27% всіх замовлень ліків доставляли кур’єри Нової Пошти.

Найбільшим попитом доставка медикаментів користується у жителів Київської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей.

Нова Пошта запустила послугу доставки ліків у квітні цього року. Компанія повністю дотримується всіх необхідних вимог доставки медичних препаратів, затверджених державою та співпрацює з близько 40 аптечними мережами, з повним переліком можна ознайомитися на сайті компанії: перехід на сайт.

Нова Пошта — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту — до відділення, почтомату, за адресою — і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик — компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс — небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.
Група Нова Пошта надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.
Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: