Завдяки злагодженій роботі служби безпеки та юристів Нової пошти справу було передано до суду, злочинець отримав 3 роки позбавлення волі.

Для Нової пошти вкрай важливо, щоб посилки та вантажі вчасно потрапляли до клієнтів неушкодженими та у повній комплектації. Тому вони постійно слідкують за безпекою вантажів і у кожному випадку пошкоджених відправлень проводять окреме розслідування.

Один з таких випадків було виявлено на терміналі у Полтаві у квітні минулого року. Співробітник, який щойно влаштувався працювати у Нову пошту, був спійманий за викраденням техніки з посилок. Злодія виявила служба безпеки Нової пошти під час розслідування претензії одного з клієнтів, який заявив про недостачу мобільного телефону в отриманому відправленні.

Завдяки встановленим на терміналі камерам відеоспостереження особу зловмисника вдалося встановити оперативно, пізніше він сам у всьому зізнався. Співробітника було звільнено з компанії, вся інформація цієї справи була передана правоохоронним органам. Завдяки злагодженій роботі служби безпеки та юристів Нової пошти справу довели до суду, який виніс вирок: три роки позбавлення волі та позбавлення права обіймати посади, пов`язані з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей.

Нова пошта й надалі планує співпрацювати з правоохоронцями й активно боротися з шахраями як за межами, так і всередині компанії.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: