На цьому тижні Нова Пошта відкрила у Харкові свій четвертий інноваційний термінал. Він отримав назву ХАІ (Харків. Автоматизація. Інновації) і став другим за величиною після Київського інноваційного терміналу (КІТ).

Будівництво об’єкта тривало 1,5 роки. Площа терміналу – понад 19 тис. кв. метрів. Як і інші інноваційні термінали Нової Пошти, ХАІ оснащений автоматизованим обладнанням від голландської компанії Vanderlande, яке здатне обробляти 8,5 тис. посилок на годину. Термінал також має 31 спеціальний телескопічний конвеєр, за допомогою них відбувається вивантаження та завантаження відправлень безпосередньо у автомобілі. Загальна потужність терміналу до 20 тис. посилок на годину.

«Інвестиції в інфраструктуру – це необхідність для компанії, щоб ефективно сортувати посилки, обсяги яких суттєво зростають з року в рік і в цьому вже зросли на 30%. Відкриття Харківського терміналу допоможе нам розподілити логістичні потоки у східному напрямку і зберегти швидкість доставки», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової Пошти.

ХАІ сортуватиме відправлення для міста Харкова, а також Харківської, Донецької та Луганської областей.

Зараз термінал працює в тестовому режимі, коли синхронізуються всі процеси термінальної логістики Нової Пошти: змінюються логістичні напрямки, розподілення потоків, інформаційна структура. Але вже наступного тижня він запрацює в звичайному режимі.

На терміналі вже працює 350 співробітників і компанія зараз додатково шукає ще близько 200 співробітників – вантажників та сортувальників посилок.

Нова Пошта активно розвиває термінальну мережу по всій Україні. Інноваційні термінали – це нові робочі місця, інвестиції в регіон і податки для місцевих бюджетів.

До кінця 2021 року планується побудувати 16 терміналів різних категорій та ще 3 реконструювати.

Нова Пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном. Група Нова Пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова Пошта надає клієнтам– як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова Пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова Пошта Глобал.

маркетинг
InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в ноябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: