“Нова пошта” проводить соціальний експерименти з вивчення активності українців та заохочує брати участь у марафоні “Нова пошта марафон визволення”.  

Сучасні українці значно більше часу витрачають на соціальні мережі, ніж займаються ходьбою чи активним бігом. Про це свідчать результати соціального експерименту, проведеного у травні Новою поштою спільно з Socis.

В опитуванні взяли участь 70 респондентів з 10 областей України. В ході експерименту респонденти контролювали свій час, який було витрачено протягом кожного дня на користування соціальними мережами, біг та піші прогулянки.

Виявилося, що респонденти витрачали на соціальні мережі на третину більше часу, ніж на ходьбу та у 8 разів більше, ніж на пробіжки. Зокрема, в середньому на перегляд соціальних мереж опитувані витрачали 139 хвилин на день, на ходьбу — 105 хвилин і всього 17 хвилин на біг. Цікаво, що дані різняться в залежності від регіону: найбільше бігунів серед жителів півдня України (45 хвилин на день), в той час як жителі Західної України витрачають на біг всього 2 хвилини на день.

Крім того, експеримент показав, що жінки в цілому більше часу проводять у соцмережах, ніж чоловіки (150 хв/день проти 126 хв/день), але цікаво, що й бігають більше —  19 хв/день проти 15 хв/день.

Цікаві дані ми побачили і у віковому розрізі — респонденти віком від 18 до 35 років найбільше часу проводили у соцмережах (у середньому 143 хвилини), у той час, як люди старше 51 року в середньому більше ходили (110 хвилин) 

«Результати проведеного нами соціального експерименту не тішать, але є й гарна сторона: як амбасадори бігу та здорового способу життя ми розуміємо, що в нас ще багато роботи в цьому напрямку. Тому раді оголосити про старт осіннього сезону, який обіцяє бути не менш гарячим і драйвовим, ніж весняний. Адже він пройде в абсолютно новому унікальному форматі JustRun, що поєднує онлайн забіг та офлайн емоції», — коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, амбасадор NewRun.

Організатори врахували всі карантинні норми та рекомендації під час пандемії Covid-19. Як і під час весняного сезону, результати забігів фіксуватимуться за допомогою додатку STRAVA, а всі локації створюються з суворим дотриманням правил безпеки і під час забігів в жодному разі не допускатиметься скупчення людей.

В день проведення забігу кожен учасник зможе обрати для себе два варіанти:

Пробігти дистанцію в будь-якому зручному місці та в будь-який час. В такому випадку учасники отримують свої медалі поштою.

Прийти на спеціально обладнану в місті проведення забігу локацію з фотозоною, справжнім стартом, пробігти дистанцію і на фініші отримати омріяну медаль. Локації будуть працювати в день забігу з 7 до 16 години і крім самого міста, де проводитиметься забіг, будуть відкриті ще в 2 містах України.

«Ми шукали такий формат, який дасть бігунам найбільше можливостей — безпеку з одного боку та повну палітру емоцій, від мандражу на старті до стертих кросівок на фініші. Саме так народилася ідея формату. В містах, де відбудуться напівмарафони, ми розробили рекомендовані маршрути, де на бігунів чекатиме стартовий залп на початку, вигуки групи підтримки на дистанції, радість перетину фінішу та багато інших сюрпризів», — коментує Максим Кривенко, співзасновник NewRun та марафонець. 

У проведенні забігів формату JustRun, як і в онлайн форматі, братимуть участь лише індивідуальні дистанції – 42 км, 21 км, 10 км, 5 км; естафети 42 км та 21 км будуть розформовані в індивідуальні дистанції 5 км, 10 км та 21 км (індивідуальну дистанцію обиратиме кожен учасник команди самостійно); забіг «Командна П’ятірка» буде переведений у статус індивідуальних 5 км.

Осінній сезон стартує вже 30 серпня у Харкові, де відбудеться «Нова пошта марафон визволення». Цей марафон також додатково стартує в двох містах —  Полтаві та Києві. Крім того, протягом осені забіги відбудуться ще в 6 містах:

6 вересня —  Полтава (+Київ, Одеса)
13 вересня —  Чернігів (+Полтава, Київ)
27 вересня —  Житомир (+Полтава, Київ)
4 жовтня —  Вінниця (+Полтава, Київ)
18 жовтня —  Львів (марафон) (+Полтава, Київ)
1 листопада — Миколаїв (+Полтава, Одеса)

Зареєструватися на забіги всі бажаючі можуть тут: сайт NewRun

*«Нова пошта марафон» і «Нова пошта напівмарафон» — бігові змагання, які проводить Нова пошта разом із NewRun. Їх місія — популяризувати здоровий спосіб життя і розвивати бігову культуру. Щороку проєкт розширює географію та залучає до участі бігунів не лише з України, але й з-за кордону.

 

Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова пошта Глобал.

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6300 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. «НП Логістик» – компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів.