Про креативний кейс неординарного ресторанного бізнесу, який виник в Швеції внаслідок зміни поведінки споживачів після поширення в світі COVID-19. 

“Ласкаво просимо в Nowhere (переклад з англ. -Ніде). 

Ніде немає ідеального місця. Це місце без престижу. Не важливо, хто ти. Це не дискримінує. Ніде не є ні інклюзивним, ні ексклюзивним. У ньому немає зарозумілості, марнославства та бравади. Ніде нікого не любить. Ніде нікого не ненавидить. Ніде ніколи не має пункту призначення.
Ніде є на вашому задньому дворі, де ви ніколи не знаходите часу на пейзаж. Це ліс, повз який ви їдете дорогою на роботу. Ніде це парк, лавка чи пагорб.

Ніде – це місце, яке відчуває надзвичайну байдужість до всього і всіх. У нього немає думки. У ньому немає порядку денного. Ніде нічого не відчуває.

Зараз ніде – це те, що нам вкрай потрібно. Саме тому ми створили ніде та перенесли його кудись”.  

Nowhere

Джерело: oddbird.com

“У серпні 2020 року ми відкрили ресторан в заповіднику Херінге. У ресторані діють 6 унікальних столів у різних обстановках майже в повній ізоляції. Їжу подають кухарі Garba, а інтер’єр розробили The Norrmans.

Ніде – це вшанування того, що ми знайшли, коли суспільство було змушене зупинитися – коли ми вже не могли втекти в пункти призначення на іншій стороні планети. Замість вихідних за кордоном ми знову відкрили природу – ліс поблизу або забутий куточок у задній частині двору. І в тих простих місцях, де ми звикли нікуди телефонувати, навіть не шукаючи, де ми опинились». 

Мехмет Гюрбюзер, Oddbird

 
 
 
 
Джерело: Oddbird