З липня цього року Нова Пошта Глобал стала єдиним логістичним партнером в Україні компанії Asos.

Це один з найбільш улюблених закордонних магазинів українців, британський ритейлер одягу, взуття та аксесуарів. Відтепер отримувати свої замовлення з Asos покупці можуть набагато швидше, ніж раніше — термін доставки складає 5-7 днів.

Щоб досягти такої швидкості, Нова Пошта Глобал повністю змінила маршрут посилок з Asos в Україну. Раніше в схемі було задіяно 4 провайдери. Зараз же посилка летить в Україну лише з одним транспортним документом, оформленим у Великобританії, без будь-яких додаткових митних процедур.

Отримати замовлення через Нову Пошту дуже легко — достатньо обрати під час замовлення опцію Standard Shipping.

Нова пошта — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою — і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 7000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. НП Логістик — компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. Пост Фінанс — небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не лише в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2019 рік Група перерахувала до бюджету країни більше 4 млрд грн податків і зборів. Група Нова пошта надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам — повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НП Логістик, Пост Фінанс і Нова пошта Глобал.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: