Блоги про здорове харчування в українському Instagram у листопаді 2020. 

Карантин 2020 триває, ми всі протягом тривалого часу відчуваємо стрес і хвилювання, як вберегти себе від інфікування коронавірусом. Однією з рекомендацій фахівців є здорове харчування, яке зміцнює імунітет. Тому тема харчування стає дуже популярною в українському Instagram. 

Ми проаналізували профілі блогерів, які пропагують здорове харчування та цікавляться нутриціологією, щоб визначити фактори ефективності їх SMM-просування. 

PRO Ідеї підготували підбірку з 10-ти Insta-акаунтів українських нутриціологів, які дають корисні поради, пропагують здоров’я та просто дарують приємні емоції своїм підписникам.

1. Олена Піддубна — @alena_poddubnaya

Акаунт нутриціологині Олени наповнений різноманітним контентом: тут можна знайти і рецепти, і філософські роздуми, і поради правильного харчування. Олена часто викладає свої фото, фото стрункої фігури та професійні знімки страв, чим надихає підписників. Також Олена регулярно постить відео IGTV, де детально розкриває теми, присвячені харчуванню.

Акаунт блогерка веде в одному стилі — усі фото оброблені в одній кольоровій гамі, особливо актуальній для глибокої листопадової осені. За кольорами блогерка стежить й у своїх Highlights, де зберігає найактуальніші сторіз свого блогу, а також в каталозі з відео IGTV. 

 

2. Софія Рожко — @sofi_rozhko

Софія Рожко — блогерка, нутриціологиня, яка допомагає схуднути й підтримувати свою форму.

На її Instagram сторінці багато дописів, присвячених корисній та шкідливій їжі, темі підрахування калорій. До того ж Софія зараз вагітна та ділиться особливостями харчування та спортивних занять для вагітних. Її акаунт наповнений яскравими фарбами, які гармонійно поєднуються зі світлими фото. 

Кожен допис Софії — це справжній інстаграмний лонгрід, який структуровано за допомогою абзаців та маленьких підтем. Завдяки цьому, блогерка надає вичерпну інформацію з кожної теми. 

 

3. Богдана Тарасюк — @body_antidiet

Богдана Тарасюк — дієтологиня та нутриціологиня, яка веде свій блог в Instagram. У своєму профілі вона ділиться успіхами замовників її послуг, міксує експертні пости та корисні рецепти з лайфстайлом.

Цікавою фішкою Богдани є заголовки дописів для спрощення навігації, які оформлені в єдиному стилі.  

Також блогерка використовує персоналізовані мемодзі для Highlights, що виділяє її акаунт з-поміж інших.

4. Світлана Меленко — @dr.svetlanamelenko

Світлана — нутриціологиня, чий досвід підкріплений медичною освітою. Блогерка проводить консультації онлайн та наживо, а у своїх дописах, відео та сторіз пропагує правильне харчування як ключ до здоров’я. 

Світлана доримується однієї кольової гами: біле з червоним.  

 

 

5. Олександра Петренко — @aleksandrapetrenko

Олександра Петренко веде блог про правильне харчування, травлення, знайомить підписників з роботою жовчного міхура та печінки, а також висвітлює тему жіночого здоров’я та дітей.

На своїх Instagram сторінці блогерка викладає не тільки свої фото, а й стильні асоціативні ілюстрації.

Усі асоціативні ілюстрації блогерка виконує у різних стилях, але таке поєднання різного виділяє її та загалом виглядає органічно. 

 

6. Ніна Ходаковська — @nina_khodakovskaya

Ця блогерка розповідає про вітаміни, БАДи та здоров’я. 

Особливість блогу Ніни в тому, що він присвячений виключно нутриціології. Вона гарний приклад того, як Instagram може стати хорошим майданчиком для кар’єрного зросту.

Кожен свій пост блогерка структурує за допомогою емодзі, а Highlights у пастельних тонах чудово поєднуються зі стилем її блогу.

 

7. Вікторія — @vikatere_food

Нутриціологиня Вікторія у своєму блозі ділиться з підписниками таємницями правильного харчування, рецептами, а також проводить аналіз відомих харчових продуктів на предмет корисних речовин. 

У своєму блозі авторка регулярно поєднує три типи світлин: свої фото, фото корисних страв та презентаційні зображення. Highlights блогерка оформлює за допомогою яскравих емодзі. 

  

 

8. Ольга Онищенко — @o_l_c_k_a

Ольга у своєму блозі висвітлює тему правильного харчування як шляху до стрункої фігури. Крім рецептів та дописів з корисними порадами, Ольга мотивує підписників на своєму власному досвіді схуднення. 

У своєму блозі Ольга чітко розділяє дописи на лайфстайл та експертні. Дописи з порадами вона оформлює в особливому стилі із зеленими заголовками.

 

9. Анна  — @anna_greeen_

Анна ділиться зі своїми підписниками рецептами та корисними порадами, поєднуючи це з дописами про материнство. 

У своєму акаунті Анна чітко дотримується світлої стилістики, розбавляючи її контрастними яскравими кольорами, які асоціюються з корисними продуктами — овочами та фруктами. У деяких дописах блогерка частину тексту вміщує у фото, а частину в самий допис, щоб розповісти підписникам як можна більше. А свої Highlights блогерка оформила за допомогою асоціативних зображень.

 

 

10. Юлія Макаренкова  — @yuliya_antiage

Юлія знайомить своїх підписників з особливістю людського організму та його взаємозалежностю з харчовими продуктами. 

 

Спокійна пастельна гама блогу викликає довіру, а білі надписи ненав’язливо інформують читачів про зміст допису. 

Читайте цікаві профілі українських блогерів та будьте здорові.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: