Про те, як співачка розвиває персональний бренд та чи сама куштувала “щастя” на смак. 

Важливість персонального бренду гендиректора питання дискусійне. А от особистий бренд відомих людей — суть їхньої роботи. Часто зірки беруть участь в рекламних кампаніях не тільки через додатковий заробіток, а й через можливість активніше просувати себе. 

Оля Полякова та морозиво 

Одним з найвідоміших прикладів української естради — Оля Полякова. Вже давно виробник морозива “Ласунка” асоціюється з її іменем та білосніжною посмішкою: радісна співачка пропонує скуштувати шматочок щастя на смак.

 

Образ співачки підтримується навіть в межах рекламних кампаній: Ольга демонструє свої вокальні дані та типовий для неї стиль одягу. 

 

Струнка та довгонога Полякова теж їсть морозиво “Ласунка”! У цьому можна переконатись з прямих ефірів співачки: повний холодильник щастя не заважає зірці підтримувати себе в формі. 

 

Оля Полякова та АТБ

Про те, наскільки важко це дається, можна оцінити з іронічного відеоролика, який було знято в колаборації з мережею продуктових магазинів АТБ. Співачка, яка завжди вміла над собою пожартувати, продемонструвала усі складнощі нічного вибору: “Їсти чи не їсти?” та розвіяла міфи про абсолютну суворість режиму харчування знаменитостей. 

Разом з тим, на полицях магазину Ольга виглядає з коробки цукерок “Королева ночі”. Зимою 2019 року можна було вперше придбати два різні види цукерок та шампанського з Олею. 

Джерело: dp.informator.ua

Територія краси Олі Полякової

Своїм фанатам Оля дарує повноцінне свято: за її участі можна не тільки смачно поїсти, але й причепуритись. Косметичний бренд “Оля Полякова” пропонує шимерну парфумовану пудру, а “Advena” туш для вій. 

Джерело: makeup.com.ua/product/768785

Ефект від туші — перетворення нічної жриці на королеву ночі. Так обіцяє інтернет-магазин Parfums.

Джерело: parfums.ua

Важливо, коли персональний бренд просувається органічно: рекламований товар до вподоби знаменитості. Ми не можемо перевірити, якою тушшю користується Ольга, проте загалом у кожному рекламному матеріалі співачка не виходить зі свого образу та дарує своїм фанатам суцільний позитив.

Instagram співачки

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Оля Полякова – відомий лідер думок в Україні, має 2,4 млн аудиторію підписувачів. Нам стало цікаво перевірити її акаунт на предмет активності аудиторії. Для того, щоб з’ясувати, чи є її аудиторія – локальною, зацікавленою у взаємодії з її контентом та цільовою для брендів, які співпрацюють зі співачкою. 

 

Джерело: trendhero.io

Перевірка за допомогою сервісу аналітики блогерів показала дуже гарну картину з аудиторією. 

На наше переконання, рекламні комунікації Ольги Полякової та брендів є успішними та якісно доносяться до цільової аудиторії. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: