Сьогодні, 16 листопада, телеканал Paramount Comedy, спільний проєкт 1+1 media та американського медіаконгломерату Viacom, святкує свій третій День народження.

Улюблений багатьма глядачами епохи серіалів 90-х–00-х, телеканал зайняв провідні позиції українського телебачення з трансляції найкращих світових ситкомів, комедійних та анімаційних серіалів, скетчів, а також повнометражних фільмів.

Телеканал Paramount Comedy, весь контент та жарти якого адаптовані українською мовою, надає глядачам доступ до таких серіалів, як: «Друзі», «Теорія великого вибуху», «Клініка», «Юний Шелдон», «Мамця», «Бруклін 9-9», «Спільнота», «Голдберги», «Південний парк», «Як я зустрів вашу маму», «Американська сімейка», «Новенька» тощо. Контент безперечно заслуговує на вашу увагу, адже більшість із проєктів отримали декілька нагород «Еммі» та «Золотий глобус».

Paramount Comedy

Paramount Comedy

 

Paramount Comedy

«З моменту запуску ParamountComedyми зрозуміли, наскільки популярним може стати контент каналу в Україні. Він має своїх незмінних прихильників, але й щоразу з новою прем’єрою здобуває нових. Показники каналу змушують не зупинятися на досягнутому. Наприклад, в серпні цього року канал зібрав рекордну частку перегляду за добу з 2018 року – 0,39% та у праймі – 0,37%. Відповідно до ТОП каналів України за 2020 рік (прим. – дані дослідження телевізійної аудиторії, ТВ панель) Paramount Comedy почесно посідає 30 місце із 37 доступних українських каналів. Це гарний показник для перспективи телеканалу, маючи нішевий розважальний продукт для глядача», – коментує Оксана Петришин, генеральный продюсер Paramount Comedy.

Аудиторія каналу – люди віком 18-54 років у містах 50 тис. + по всій Україні. Середній вік глядача – 38 років, де 68% – жінки та 32% –  чоловіки. «Вони активні та оптимістично налаштовані, мають чудове почуття гумору та обожнюють сімейні перегляди. Такі самі, як і команда ParamountComedy, які роблять усе для позитивного настрою нашої аудиторії», – додає Оксана Петришин, генеральный продюсер Paramount Comedy.

Paramount Comedy

 

Paramount Comedy

Paramount Comedy  —  молодіжний розважальний канал із сильним культовим контентом. Це українська адаптація популярного міжнародного каналу Comedy Central, який зібрав найкращі зарубіжні ситкоми, комедійні серіали, повнометражні фільми, скетчі та анімаційні серіали. Paramount Comedy – спільний проєкт групи 1+1 media та американської медіакомпанії Viacom, заснований у 2017 році.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: