PayPal тепер дозволяє американським споживачам використовувати свої криптовалютні авуари для оплати мільйонів своїх онлайн-продавців у всьому світі.

Сьогодні PayPal оголосив, що почав дозволяти американським споживачам використовувати свої криптовалютні авуари, щоб платити мільйонам своїх онлайн-продавців у всьому світі, що може суттєво збільшити використання цифрових активів у повсякденній торгівлі.

Клієнти, які зберігають біткойн, ефір, біткойн-готівку та лайткойни в цифрових гаманцях PayPal, тепер зможуть конвертувати свої активи у фіатні валюти на касах для здійснення покупок, повідомляє компанія.

Оплата криптовалютою 

Послуга, над якою PayPal показав, що працює наприкінці минулого року, буде доступна у всіх 29 мільйонах продавців у найближчі місяці, повідомляє компанія.

″Це вперше, коли ви можете безперешкодно використовувати криптовалюти так само, як кредитну або дебетову карту всередині вашого гаманця PayPal”, – заявив президент і генеральний директор Ден Шульман Reuters перед офіційним оголошенням.

Оформлення замовлення з Crypto базується на можливості користувачів PayPal купувати, продавати та утримувати криптовалюти, яку платіжна компанія, що базується в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, запустила в жовтні.

Ця пропозиція зробила PayPal однією з найбільших основних фінансових компаній, яка відкрила свою мережу для криптовалют, і сприяла зростанню цін на віртуальні монети.

З початку цього року біткойн майже подвоївся в ціні, що підсилюється підвищеним інтересом з боку більших фінансових компаній, які роблять ставку на більш широке впровадження та розглядають його як захист від інфляції.

Запуск другими після Tesla

Запуск PayPal відбувся менш ніж через тиждень після того, як Tesla заявила, що почне приймати біткойн-платежі за свої машини. На відміну від транзакцій PayPal, де торговці отримуватимуть фіатну валюту, Тесла заявив, що утримуватиме біткойн, який використовується як платіж.

Тим не менше, хоча зароджуваний актив набирає популярності серед основних інвесторів, він ще не став широко розповсюдженою формою оплати, частково завдяки своїй нестабільності.

PayPal сподівається, що його сервіс може змінити ситуацію, оскільки, здійснивши трансакцію у фіатній валюті, продавці не будуть брати на себе ризик волатильності.

Перехідний період

″Ми вважаємо, що це перехідний момент, коли криптовалюти переходять із переважно класу активів, який ви купуєте, утримуєте або продаєте, і стають законним джерелом фінансування для здійснення транзакцій у реальному світі з мільйонами торговців”, – сказав Шульман.

Компанія не стягуватиме комісію за транзакцію при оформленні замовлення за допомогою криптовалюти, і для кожної покупки можна використовувати лише один тип монет, сказав він.

Джерело: CNBC

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: