Вчора Pepsi з радістю повідомив про запуск Pepsi Mango, першого нового постійного ароматизованого напою бренду за останні п’ять років.

Яскраві цитрусові та насичені карамельні ноти крижаного пепсі створюють ідеальну базу кола для стиглих соковитих смаків, які роблять манго таким непереборним.

Цей новий ароматизатор також відзначає перший постійний випуск сорту Regular і Zero Sugar одночасно, покликаний підтримати зростаючу перевагу споживачів до пропозицій без цукру, без необхідності жертвувати чудовим смаком.

Для підтримки запуску компанія Pepsi створила нову національну телевізійну рекламу, яка також працюватиме в цифровому форматі. 

“Наші споживачі завжди шукають нових і захоплюючих ароматів, тому ми не можемо стримувати радість від презентації Pepsi Mango. Наша команда створила напрочуд ідеальний матч з Pepsi Mango, поєднуючи вишуканий смак пепсі-коли зі смаком солодкого, соковитого манго “, – сказав Тодд Каплан, віце-президент з маркетингу Pepsi. “Манго є одним з найпопулярніших фруктів у світі, і він служить ідеальним доповненням до Pepsi, створюючи непереборне поєднання, яким наші шанувальники можуть насолоджуватися скрізь протягом року”.

Джерело: Pepsi

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: