Pinterest придбав додаток для створення та редагування відео Vochi за нерозкриту суму в рамках своїх зусиль, щоб надати більше інструментів для творців. 

Білоруська компанія «Vochi» була заснована в 2019 році Іллею Лесуном, Анною Буглаковою, Василем Касницьким, Сергієм Малютіним і інкубована Андрієм Авсієвичем і Юрієм Мельничеком з Bulba Ventures.

Програма Vochi поки що буде доступна як окрема програма, але Pinterest залучить свою команду IP і 40 осіб, щоб надати Pinners більше способів переглядати, створювати та купувати ідеї авторів. 

«Додаток Vochi дає творцям можливість миттєво застосовувати високоякісні ефекти на основі комп’ютерного зору до об’єктів у відео», – сказав Ілля Лесун, генеральний директор та співзасновник Vochi. «Ці технології є унікальними в галузі, і ми раді представити їх ще більшій аудиторії як частину команди Pinterest».

«Наше бачення полягає в тому, щоб створити місце, де Pinners зможуть переходити від натхнення до реалізації, а наявність додаткових інструментів для розробників може допомогти нам розвивати це бачення», — сказав Бін Лю, керівник відділу розробки творців у Pinterest. «Ми раді працювати з талановитою командою Vochi, щоб надати більше інструментів для створення відео та якісного контенту для наших понад 400 мільйонів Пінерів у всьому світі».

Протягом 2021 року Pinterest анонсував багато різних нових функцій для творців, особливо для досягнення зростання у вертикалі електронної комерції. На початку листопада компанія анонсувала Pinterest TV, серію живих, оригінальних і доступних для покупок епізодів за участю творців у таких категоріях, як їжа, краса, дім і DIY. 

Під час свого другого щорічного фестивалю творців Pinterest, як частина електронної комерції, Pinterest оголосив, що тепер у творців є можливість автоматично робити покупки для своїх Pins Idea Pins, увімкнувши рекомендації щодо покупок на своїх Pins Idea Pins. 

Джерело: Pinterest

 

@proidei.com

Курси з діджитал-маркетингу – БІЛЬ 🤧🤯

♬ original sound – Похититель Ароматов Шура Стоун

Читати більше: