Pinterest прагне спертися на зростаючу тенденцію електронної комерції під час прямих трансляцій, яка вже набула величезної популярності в Китаї, за допомогою власної серії торгових подій у прямому ефірі через нову ініціативу під назвою «Pinterest TV».

Як пояснив Pinterest: “Сьогодні ми анонсуємо Pinterest TV, серію епізодів у прямому ефірі, оригінальних і доступних для покупок, за участю творців прямо на Pinterest. Епізоди Pinterest TV оновлюються кожного буднього дня і будуть записані та доступні для Pinners для перегляду на вимогу, а також для збереження та перегляду пізніше».

 

 

Нова серія прямих трансляцій, орієнтованих на шопінг розпочнеться 8 листопада, і дасть Pinners можливість підписатися на ексклюзивні пропозиції в додатку за допомогою цікавих негайних прямих трансляцій.

Плани Pinterest TV

«Кожної п’ятниці продукти будуть доступні в прямому ефірі, де Pinners зможуть скористатися знижками від таких брендів, як Patagonia, All Birds, Crown Affair, Melody Ehsani, Outdoor Voices, Mented тощо. Просто натисніть значок TV у верхньому лівому куті програми Pinterest, щоб переглядати епізоди, спілкуватися з ведучими, ставити запитання в чаті та отримувати відповіді в прямому ефірі».

 

Pinterest TV

 

Pinterest досліджує власні варіанти прямих трансляцій як засіб максимізації своєї електронної комерції, а платформа нещодавно запустила серію прямих трансляцій зі знаменитостями в програмі в рамках своєї події «Creators Connect».

 

Прямі трансляції Pinterest Creator Connect

 

Pinterest TV — це наступна еволюція того ж самого, що приносить новий рівень безпосередньої взаємодії та активності покупок безпосередньо в програмі — якраз вчасно для святкового шопінгу.

На додаток до цього, Pinterest також запускає нову ініціативу, щоб допомогти більшій кількості творців запускати власні прямі трансляції покупок у додатку.

Віртуальна студія Pinterest

«Разом з Pinterest TV, Pinterest запускає віртуальну студію, де продюсери Pinterest працюють безпосередньо з кожним творцем, щоб розробляти унікальний контент, забезпечуючи підтримку «за кулісами» A/V та показуючи в прямому ефірі цікаві епізоди».

Це допоможе розширити фокус платформи на живих покупках і надасть більшій кількості творців більше можливостей продавати в додатку.

Тренди 

Електронна комерція є основною тенденцією, на яку фокусується практично кожен соціальний додаток, що ґрунтується на зростаючому інтересі до онлайн-покупок у результаті пандемії та можливостях, які можуть сприяти покупці In-stream для прямого доходу, частки доходу для творців, використання поведінки тощо.

Pinterest фактично зосередив увагу на пошуку продуктів і покупках задовго до пандемії, а генеральний директор Бен Сільберманн ще в 2016 році зазначив, що це «не соціальний додаток», а замість цього Pinterest перетворився на «каталог ідей». 

Як частина цього, шопінг завжди був логічним прогресом, і з тих пір він працює над покращенням свого бачення електронної комерції за допомогою вдосконалених інструментів введення каталогу, інтеграції торгової платформи, параметрів відображення продуктів AR, покращеного виявлення тощо.

Таким чином, не дивно, що Pinterest також схиляється до поштовху до покупок у прямому ефірі, який, як зазначалося, вже є величезним у Китаї, а також його вже підхопили Instagram, TikTok та YouTube, серед інших.

І це цілком може стати наступною великою зміною. Справді, за даними McKinsey, китайський простір для живої торгівлі має на шляху до того, щоб до кінця наступного року перетворитися на ринок у 423 мільярди доларів.

Це миттєво, це приваблює і може викликати імпульсивну купівельну поведінку, а також допомагає підвищити впізнаваність бренду та зв’язок. І, можливо, це також стане ключовою частиною процесу покупок на Pinterest.

Джерело: Pinterest

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Оновлення Instagram – публікація з комп’ютера 🥳

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: