Дохід від реклами подкастів зріс на 19% до 842 мільйонів доларів минулого року, зумовлений приростом на 37% у четвертому кварталі, і, як очікується, перевищить 2 мільярди доларів до 2023 року,  згідно з дослідженням Бюро інтерактивної реклами (IAB) та консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers. 

Реклама збільшила свою частку до 45% від загальної суми, майже відповідаючи 51% частці для маркетологів із прямою реакцією, встановлено дослідженням.

Динамічні вставки оголошень (DAI), які розміщуються під час завантаження подкасту слухачами, збільшили свою частку доходу з 48% до 67% минулого року. Оголошення, прочитані/попередньо виготовлені оголошення, збільшили свою частку витрат з 27% до 35%. Серед типів рекламних оголошень спонсори для читання все ще були найпопулярнішими, складаючи більше половини загального доходу за одне дослідження.

Висновки дослідження про те, що більші бренди витрачають більше коштів на подкасти, з’являються, оскільки на цьому тижні компанія Sirius XM Holdings заявила, що створила SXM Media для об’єднання своїх команд з продажу оголошень під одним дахом, згідно з оголошенням, яке поділилося з Marketing Dive. Блок здійснюватиме продаж оголошень для SiriusXM, Pandora та Stitcher, мережі подкастів Sirius XM, придбаної минулого року.

Зростання доходу від реклами в Podcast прискорився в останньому кварталі минулого року, вказуючи на те, що маркетологи прагнули охопити аудиторію, яка витрачала більше часу на прослуховування аудіовмісту на мобільних пристроях та розумних колонках. Прогнозується, що зростання продовжиться принаймні протягом наступних двох років, оскільки аудиторія подкастингу продовжує розширюватися, і більше брендів збільшуватимуть свої витрати на формат відповідно до IAB. Зростаюча присутність основних брендів на ринку подкастингу особливо суттєво для підтвердження сили формату, щоб привернути увагу споживачів. Їх витрати, швидше за все, допоможуть стимулювати подальший розвиток високоякісного контенту, який може підтримати ріст слухачів.

Незмінна популярність роликів, які читають ведучі, показує, що бренди цінують подкастерів як впливових факторів, допомагаючи їм охопити аудиторію відданих слухачів. Тим часом стрімке зростання DAI вказує на те, що маркетологи прагнуть гнучкості у своїх покупках подкастів. Технологія DAI допомагає націлити аудиторію на основі таких критеріїв, як звички прослуховування, географічний регіон та поточна погода. Аудіоплатформи, включаючи Spotify, iHeartMedia та Pandora, пропонують динамічну аудіорекламу для покращеного націлювання.

Дослідження IAB допомагає підтвердити інші звіти, які вказують на те, що індустрія подкастів продемонструвала здоровий відскок з перших днів пандемії.

Подкасти спочатку зазнали падіння завантажень, оскільки менше людей їздили на роботу під час найсуворіших блокувань у березні та квітні 2020 року, перш ніж піднятися до нових максимумів у другій половині року, за даними вимірювальної компанії Podtrac. Цей спад та відновлення відображали загальні тенденції, оскільки бренди перевели свої витрати на цифрові платформи, включаючи подкасти, потокове відео та соціальні медіа, згідно з окремим дослідженням IAB.

Джерело: Marketing Dive

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.