YouTube запускає перший подкаст для дослідження нового трендового напрямку “Економіки творців” (The Creator Economy).

Оскільки всі соціальні платформи прагнуть реалізувати більше способів, які дозволять творцям монетизувати свої зусилля на платформі, щоб вони частіше публікували публікації у своїх додатках, зростання авторів, які стають бізнесами, призвело до того, що було придумано “Економіку творців”, відкриваючи більше можливостей для всіх типів експертів та ентузіастів практично у кожній ніші.

The Creator Economy

Хоча створення веб-кріейтора може звучати як досить проста пропозиція – створіть послідовність у соціальних мережах, створіть контент, відповідний вашим інтересам, а потім монетизуйте цю увагу – насправді це потребує багато роботи, не лише з точки зору послідовного створення контенту, але потім щодо маркетингу, створення потоку доходу, управління власним бізнесом тощо.

Часто це більше, ніж очікує більшість людей, і щоб пролити більше світла на це, YouTube запустив свій перший в історії подкаст під назвою «Завантаження: зростання економіки творців».

 

The Upload: The Rise of the Creator Economy

 

Як зазначено у вищезазначеному кліпі, “Завантаження” містить інтерв’ю з низкою зірок YouTube, які продовжували створювати власний бізнес на основі своєї роботи, надаючи уявлення про технічні особливості того, як вони керують різними аспектами.

Як пояснює YouTube: «Ми хотіли продемонструвати магію економіки творців абсолютно по-новому, залучивши людей за лаштунки, щоб дізнатися, що стосується бізнесу творців, відео яких вони переглядають щодня.”

Це в ідеалі допоможе більш перспективним зіркам YouTube краще зрозуміти те, що їм потрібно знати, хоча це, ймовірно, також допоможе в наданні цінної точки зору того, що ці зірки навчилися, і шляху, яким вони пройшли до Інтернет-популярності.

Вестиме подкаст журналістка Бріттані Луз, яка також є співведучою популярного подкасту “For Colored Nerds”, а також буде містити профілі на таких відомих ютуберах, як Ліллі Сінгх , Калеб Маршалл та Еммі Чо.

«Протягом усього циклу Бріттані знайомить слухачів із творцями з каналами будь-якого розміру, які будують динамічним та процвітаючим бізнесом. Нові серії будуть виходити щосереди, починаючи з 22 вересня».

Чому подкасти?

Це може здатися трохи дивним для того, щоб YouTube, відеоплатформа, запускала подкаст, але останнім часом аудіо все більше зосереджується на платформі, оскільки вона прагне узгодитись із зростанням тенденцій соціального аудіо.

Зараз у багатьох популярних ютуберів є свої подкасти, якими вони ділиться на платформі, передаючи аудіоконцентрований вміст для своєї масової аудиторії, тоді як YouTube також зробив музику більшою увагою, а опції прослуховування лише аудіо надають ще один спосіб споживання контенту YouTube.

Наприкінці минулого року YouTube повідомив, що потокове передавання відеозаписів із використанням музичних відео є найвищим за весь час, тоді як у самому YouTube Music зараз є понад 77 мільйонів передплатників. Тож хоча візуальні елементи залишаються центральними у ширшій пропозиції платформи, очевидно, що також існує інтерес до пропозицій лише для аудіо, на які YouTube схиляється за допомогою цієї нової програми.

Джерело: YouTube

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: