На наших очах відбувається гострий конфлікт між працівником та працедавцем, публічно відомою особою, запорука успіху бізнесів якого прямо залежить від репутації у ЗМІ та соцмережах.

Колишній піар-менеджер ресторатора та кулінара Дмитра Горовенка та за сумісництвом комерційний директор його компанії Gorberry Consulting  Anna Che опублікувала на своїй сторінці в Facebook шокуючу інформацію про невиплату заробітньої зарплати та її образи на eкс-працедавця.

Досьє
за данними СТБ

Дмитро Горовенко – кулінар з 19-річним досвідом, працює з французькою, італійською, середземноморською і пан-азіатською кухнями. Дмитро є розробником безлічі відомих українських і зарубіжних проектів («Sanahunt Lounge», «Барсук», «Охота на овец», «L’opera», «Daily fish cafe» та інші). У 26 років він потрапив до рейтингу «25 кращих шеф-кухарів України», будучи наймолодшим у цьому списку. Дмитро також нагороджений Асоціацією шеф-кухарів України за внесок у кулінарний розвиток Києва. До того ж, він співзасновник проекту «Шефи».

У 2017 році Дмитро Горовенко приєднався до суддівського складу шоу «МастерШеф Діти» та «МастерШеф». За словами Володимира Турича (директора творчого об’єднання СТБ, яке випускає «МастерШеф» і «МастерШеф Діти»), новий член журі з першого дня роботи завоював прихильність юних кулінарів. «Було багато претендентів на роль судді, ми провели багато кастингів і зупинили вибір на Дмитрі Горовенку. У цій людині ідеально поєднуються якості харизматичної яскравої особистості та професіонала кулінарного мистецтва. Нас вразив його послужний список», – каже Володимир Турич.

Відверта історія екс-працівниці ресторатора Горовенка сколихнула інтернет і зібрала значну кількість повідомлень та коментарів від інших постраждалих. Анна розповідає, що частина колишніх працівників боїться публічно говорити про свій гіркий досвід, сподіваючись, що ще є шанс отримати кошти за свою роботу в ресторанах Горовенка. 

Найновіша публікація
за 1 січня 2020 року

На момент публікації нашого запису в стрічці коментарів до запису Анни вже був присутній коментар ресторатора Dmitry Gor.

Джерело: https://clck.ru/Lorfh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попередній запис
за 11 грудня 2019 року

Попередній запис
за 9 грудня 2019 року

Джерело: запис в FB за 9 грудня 2019 року https://clck.ru/LorjM

Попередній запис
за 7 грудня 2019 року

Джерело: запис за 7 грудня 2019 року https://clck.ru/LorXV

Історія ще не закінчилася. Зараз постраждалі згуртувалися та вирішили публічно боротися проти зловживань ресторатора Горовенка, організовують зустрічі з ним та партнерами бізнесу, а результати зустрічей публікують на своїх сторінках в Facebook. 

Так ми бачимо зворотну сторону публічності та силу вірусних технологій в соціальних мережах. Постраждалі працівники, що знають свої права та мають силу протистояти емоційній тиранії та середовищу “моя хата з краю, нічого не знаю”, завдяки суто діджитал-технологіям можуть досягнути покарання для кривдників, яке здатне в стократ перевершити законодавство України. 


Нещодавно на захист Анни та всіх, кому заборгували зарплату, публічно став батько однієї з постраждалих, Вадим Томашевський

Джерело: http://bit.ly/2QJ2uV8

Попередній запис Вадима Томашевського
за 10 січня 2020 року

Вадим Томашевський опублікував корисну інструкцію для всіх постраждалих у цьому та інших подібних випадках. Він радить не зволікати та створювати заяву про порушення на сайті Державної служби України з питань праці –  dsp.gov.ua

Джерело: http://bit.ly/2t0Z7jv

12 січня з’явилися нові подробиці конфлікту. Батько однієї з постраждалих, Вадим Томашевський, повідомляє, що екс-працедавець дочки знову відмовляється від відповідальності, порушуючи всі свої попередні обіцянки. 

Конфлікт та усі записи учасників у Facebook стали вірусними. Прецедент створено та усі відверті деталі про нього поширено тисячами репостів. Найсмішивіша постраждала – Anna Che не планує відступати чи миритися з мовчанкою інших. Вона йде далі. Створює громадську організацію для захисту працівників, кому заборгували заробітну плату, та запрошує усіх бажаючих долучитися до цієї справи.

Коментарі під записами говорять про криві дзеркала сучасного українського суспільства. Порушникам прав та законів притаманно залякувати постраждалих та ігнорувати відповідальність, а жертвам – замовчувати ситуацію, щоб ще більше не нашкодити справі. Тому висновків не буде, у кожного вони свої. 

Джерело: http://bit.ly/30o11Hb

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom

Читати більше: Розбір “на холодну голову”. Чому реклама П.Пельмені все-таки варта засудження
Читати більше: Анти-PR, майстер-клас від Cosmo-менеджерки
Читати більше: IKEA в Украине. Бой с digital-фейками