Pornhub вважає, що сплеск трафіку відбувається через користувачів, які працюють віддалено.

За даними компанії, приблизно 120 мільйонів людей відвідують Pornhub щодня. Коли коронавірус поширився по всьому світу, трафік Pornhub почав значно зростати, минулого четверга приріст вже становив 5,7% від звичайного рівня. 

І найцікавіше, команда сайту виявила, що люди почали відвідувати Pornhub в інший час. Заглибившись в дані про відвідування, стало зрозумілим, що користувачі дуже змінили свої звички під час карантину.

Раніше пік заходів на сайт був о 2 годині ночі, зараз час зсунувся до 8 години ранку, ймовірно, люди, яким зараз не потрібно їхати на роботу наступного дня, раніше засинають вночі та прокидаються пізніше, ніж зазвичай”. 

Протягом усього дня, зазначає сайт, трафік становить на 11% вище середнього до 13.00, потім опускається на 6% нижче о 16.00 з новим збільшенням на 8% о 19:00.

Pornhub також повідомляє, що пошукові запити, що містять “коронавірус”, вперше з’явилися 25 січня і їх частота продовжує зростати. 

“За останні 30 днів наша статистика зафіксувала понад 6,8 мільйонів пошукових запитів, що містять або “Corona”, або “Covid”, – йдеться у повідомленні компанії. “Ці пошукові запити досягли піку 5 березня на рівні 1,5 мільйона”.

Звичайно, вміст для дорослих – не єдине, що люди дивляться, перебуваючи вдома. Дуже активно зростає також трафік в ігровому онлайн-бізнесі. 

Для аналізу Pornhub розповідає про Італію, країну, яка закрила все, крім продуктових магазинів та аптек. Там обсяг даних, що проходять через національну мережу Telecom Italia SpA, за останні два тижні збільшився на понад дві третини, значною мірою через онлайн-ігри.

І звичайно, італійці також відвідували Pornhub. 

“Трафік Італії змінився за останні кілька тижнів, збільшившись на 9% 9 березня, 11% – 10 березня і 13,8% – 11 березня”, – пише компанія. Щоб підтримати італійців, Pornhub виділяє прибутки за березень на подолання кризи в Італії та надала усім користувачам в Італії безкоштовний доступ до Pornhub Premium протягом цілого місяця.

Україна займає 11 місце в рейтингу країн, в яких зафіксовано зростання кількості відвідувачів. В таблиці дані станом на 11 березня, тобто до запровадження карантинних заходів в Україні. 

 

Джерело: www.adweek.com

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар

Читати більше: Топ-10 аккаунтов в Instagram. Девушки, которые вдохновляют: март 2020
Читати більше: 10 цитат для вашего бизнеса. Теория ограничений Голдратта