Друзі та ентузіасти Porsche Кіану Рівз та Алекс Вінтер вирушають у епічну подорож по півдні Каліфорнії, яка демонструє випробування сміливості, майстерності та Porsche Taycan Turbo.

Porsche запустили прем’єру восьмихвилинного фільму про поїздку “Going the Distance” на своєму YouTube-каналі. У ньому відомі американські голлівудські актори бешкетують на закритих дорогах.

Гонщик і водій трюків Таннер Фоуст гостює на першій зупинці у фільмі, даючи Рівзу та Вінтеру можливість випробувати гострі відчуття від Launch Control у Taycan Turbo. 

Далі вони приймають наступний виклик, поставлений водієм заводу Porsche Патріком Лонгом: 3,2-кілометровий пагорб піднімається на шосе Тихоокеанського узбережжя слідом за 918 Spyder. Двоє закінчують свій день випробувань на треку Porsche Experience Center в Лос-Анджелесі, де вони намагаються побити рекорд дрейфу Taycan. Завдання проводились під наглядом професійних водіїв на закритих курсах.

Taycan Turbo лежить в основі лінійки Taycan – він здатний розігнатися з місця до 100 км/год за 3,2 секунди за допомогою системи запуску (Taycan Turbo: викиди CO2 в сумі 0 г/км, споживання електроенергії в сумі 28,0 кВт/год/100 км), він оснащений повним приводом і завдяки своїм подвійним електродвигунам має 670 к.с. 

Taycan доступний для тестування у всіх центрах досвіду Porsche.

Джерело: Porsche

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: