Українська агенція Trembita PR почала співпрацю з міжнародною групою  IT-компаній WebMate.

WebMate спеціалізується на запуску нових SaaS-рішень для блогерів, а саме — займається сервісом миттєвого поширення відеоконтенту WeShare.Video та сервісом аналітики YouTube-каналів – YouRank.

За словами керуючого партнера Trembita PR Дениса Камишева, команда WebMate — сильні експерти та мають компетенцію в управлінні та розвитку онлайн-проектів, мають гарний досвід менеджменту стрімінгових сервісів, онлайн-маркетингу за кордоном. Саме в цьому контексті виникла цікавість та потреба залучити WebMate для вирішення цілей блогерів, котрі працюють з Youtube, Facebook Video, IGTV, Tik-Tok та Vimeo.

CEO та співзасновник WebMate Ярослав Яковенко аргументував своє бачення необхідності співпраці IT-компаній з професійними PR-агенціями: «Ми відчуваємо потребу та відповідальність ділитися знаннями та досвідом з усіма, хто бажає розвиватися в сервісній IT-сфері, хто бачить своє майбутнє з відео, влогінгом, онлайн-комерцією. Ми професіонали в своїй сфері, і тому для поширення нашого досвіду ми вибрали команду профі у питаннях PR та повністю делегували їм  відповідальність за просування наших проектів. Це цікавий та новий кейс для нашого сектору бізнесу, і для нас це додатковий виклик».

WebMate — международная группа IT-компаний, которая специализируется на диджитал-маркетинге, дизайне, веб-разработке, сервисах по работе с видеоконтентом для YouTube, разработке и управлению платежными системами.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: