Українська агенція «Trembita PR» почала співпрацю з міжнародною групою  IT-компаній «WebMate», яка займається запуском нових SaaS-рішень для блогерів,  а саме – сервісом миттєвого поширення відеоконтенту WeShare.Video та сервісом аналітики YouTube-каналів – YouRank.

За словами керуючого партнера «Trembita PR» Дениса Камишева, команда «WebMate» – сильні експерти та мають компетенцію в управлінні та розвитку онлайн-проектів, мають гарний досвід менеджменту стрімінгових сервісів, онлайн-маркетингу за кордоном. Саме в цьому контексті виникла цікавість та потреба залучити «WebMate» для вирішення цілей блогерів, котрі працюють з Youtube, Facebook Video, IGTV, Tik-Tok та Vimeo.

CEO та співзасновник «WebMate» Ярослав Яковенко аргументував своє бачення необхідності співпраці IT-компаній з професійними PR-агенціями: «Ми відчуваємо потребу та відповідальність ділитися знаннями та досвідом з усіма, хто бажає розвиватися в сервісній IT-сфері, хто бачить своє майбутнє з відео, влогінгом, онлайн-комерцією. Ми професіонали в своїй сфері, і тому для поширення нашого досвіду ми вибрали команду профі у питаннях PR та повністю делегували їм  відповідальність за просування наших проектів. Це цікавий та новий кейс для нашого сектору бізнесу, і для нас це додатковий виклик».

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі: Події для маркетологів в Україні: Календар


Читати більше: Розбір “на холодну голову”. Чому реклама П.Пельмені все-таки варта засудження
Читати більше: Круті фото для Instagram за допомогою смартфона. Правила композиції та світла