За 9 місяців 2020 року кількість клієнтів, які відправляють закордонні перекази через Приват24, зросла у порівнянні з 2019 роком на 65% — з 79 тис до 120 тис осіб.

Кількість переказів, які українці роблять онлайн, за рік виросла на 68% — з 130 тис до 190 тис операцій, а сума відправлених цифрових міжнародних переказів збільшилась з 36 до 66 млн долл США.

Як повідомив ПриватБанк, на початку жовтня частка клієнтів, які користуються міжнародними переказами винятково онлайн, становить майже 70%. А середня сума переказу, який клієнти відправляють через Приват24, за останній рік зросла з 240 до 316 доларів США. При цьому, кількість відправлених закордонних онлайн переказів за 9 місяців 2020 року у порівнянні з 2019 зростає більшими темпами, ніж кількість отриманих в Україні. 

За даними ПриватБанк, відчутне зростання обсягів відправки онлайн переказів у порівнянні з готівковими, пов’язане як з карантинними обмеженнями під час коронавірусу, так й впровадженням ПриватБанком оновленої платформи надсилання міжнародних переказів в мобільному банку Privat24 для Android та iOs

Зокрема, у новій платформі зменшили кількість кліків для надсилання переказів, додали підказки та можливість надсилання переказів за шаблоном. Також, тепер комісію за переказ можна побачити на етапі вибору системи, а сплатити її — з будь-якої картки ПриватБанку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: