ПриватБанк залишається національним лідером за кількістю наданих малому бізнесу пільгових кредитів.

Як повідомили в Уряді, від моменту старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” до кінця 2020 року ПриватБанк видав 2 188 таких позик, випереджаючи інші банки-послідовники, що найактивніше підтримують малий бізнес, вже на понад +1000 кредитних угод. 

За словами керівника дирекції МСБ ПриватБанку Євгена Заіграєва, найбільш активно банк кредитує саме “живі” проекти розвитку малого бізнесу. Так, з числа наданих позик більше половини – 785 млн грн профінансовано за програмою інвестиційних кредитів, 387 млн грн за угодами “антикризового” кредитування й лише 383 млн грн (25%) – на рефінансування раніше отриманих позик.

При цьому за даними КМУ, загалом по Україні з 17,4 млрд грн фінансування за програмою “5-7-9%” понад 10,823 мільярда гривень (62%) були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 3,367 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 3,259 млрд грн в якості антикризових кредитів під 3%.

За даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб (за 2020-й рік ці показники збільшилися на +4% та +2,8% відповідно).

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: