Кожен другий грошовий переказ, який українці протягом 2020 року отримали з-за кордону за допомогою ПриватБанку, було виплачено через мобільний банк Приват24.

Як повідомила прес служба банку, за 8 місяців 2020 року частка переказів, отриманих через мобайл Приват24, зросла у порівнянні з таким же періодом 2019 року з 35% до 48%. 

За даними банку, за останній рік частка переказів, які отримуються готівкою у касі банку, впала на 13%  – з 37% до 24%. Загалом на сьогодні через дистанційні канали обслуговування: інтернет банк, термінали самообслуговування та банкомати банку оплачується 76% закордонних переказів. 

З початку 2020 року міжнародні перекази через сервіси ПриватБанку, частка якого за даними НБУ в загальному обсязі виплат грошових переказів у країні становить 54%, отримали 1,3 млн українців, що на 14% більше порівняно з 2019 роком. 

ПриватБанк надає всі види міжнародних переказів, створює нові сервіси та на регулярній основі проводить разом з партнерами для клієнтів Акції з виплатою кешбеку та розіграшем подарунків. Наразі для клієнтів Western Union, TransferGo, Ria та PrivatMoney діють Акції з нарахуванням кешбеку та розіграшем розумної техніки для дому, топових гаджетів та сертифікатів. Детально з умовами акційних пропозицій можна ознайомитись на сайті.  

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: