ПриватБанк долучився до відкритого конкурсу для підтримки українських жінок-засновниць та власниць бізнесів «Її справа-Підтримай Своїх».

Христина Кармазіна, керівниця напрямку digital-продуктів ПриватБанк, як член журі, разом з організаторами буде визначати найкращих. Окрім того, фахівці банку стануть менторами для учасниць проекту з фінансових питань.  

Новий проєкт розвитку підприємництва серед жінок, який проходить за підтримки компанії Visa UA та Всі.Свої, триватиме до кінця жовтня на всій території України.

До участі в ньому запрошуються всі талановиті жінки з усієї України, які є власницями малого та середнього бізнесу і виготовляють одяг, взуття, аксесуари або предмети для дому та інтер’єру.

За результатами конкурсу буде визначено три переможниці, та кожна з них отримає грошову винагороду у розмірі 100 000 грн, що дасть змогу масштабувати свій бізнес, ставши резидентками платформи Всі. Свої та отримати особисті менторські сесії для розвитку бізнес-навичок.

Підприємниця, яка посяде перше місце, отримає також можливість представити продукцію свого бренду в одному з двох магазинів Всі. Свої на Хрещатику в Києві.

Дізнатись більше про конкурс та подати заявку: перехід на сайт.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: