Міністерство фінансів України повідомляє про ухвалене 2 вересня рішення Печерського суду про стягнення з державного “ПриватБанку” $350 млн (близько 10 млрд грн) на користь компаній братів Григорія та Ігоря Суркісів. 

Міністерство фінансів України не погоджується з ухвалою Печерського суду та буде продовжувати захищати інтереси держави та банку. Наступним кроком є підготовка апеляційної скарги на проголошену вчора ухвалу.

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу отримали коментар про ситуацію від голови правління “ПриватБанк” Петра Крумханзла. 

“ПриватБанк – найбільший і найприбутковіший державний банк в Україні. Ми ростемо і розвиваємося кожного дня і робимо все можливе, щоб ніякі судові процеси не впливали на якісне обслуговування наших клієнтів і стійкість нашої бізнес-моделі. В результаті таких судових рішень наш внесок в розвиток країни – наші дивіденди до держбюджету – можуть значно скоротитися. В даному конкретному випадку правова позиція банку була виключно сильною і підкріплена переконливими фактами і доказами. Ми будемо оскаржувати це рішення. Ми продовжимо добиватися справедливості для ПриватБанку і українських платників податків, які є кінцевими акціонерами банку, в Україні і зарубіжних юрисдикціях, де верховенство закону понад усе”, – заявив Петр Крумханзл, голова правління ПриватБанк.   

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: