З початку 2020 року TransferGo та ПриватБанк за допомогою онлайн сервісів здійснили більш ніж 1,1 млн грошових переказів із Європи до України на суму понад 240 мільйонів євро, що на 82% більше, ніж за відповідний період 2019 року.

 За даними ПриватБанк, середня сума переказу в 2020 році залишається на рівні 2019 року та становить 220 евро. Що демонструє зростаючий  попит користувачів на  цілодобовий і зручний цифровий продукт без відвідування відділень і додаткових дій на стороні отримувача переказу.

«Все більше українців віддають перевагу міжнародним грошовим переказам онлайн з зарахуванням на картку. Так, наприклад, у цьому році більше 1,4 мільйона наших клієнтів скористалися онлайн послугою міжнародних грошових переказів, здійснивши транзакцій на 40% більше, ніж у 2019 році», – коментує Марія Страшко, керівник департаменту міжнародних грошових переказів ПриватБанк. «Оскільки ринок має досить високий потенціал, разом із нашим партнером TransferGo ми й надалі сприятимемо просуванню міжнародних грошових переказів онлайн, які є зручними для клієнтів.”

Зарахування переказів TransferGo на картки ПриватБанку проводиться без комісії і 24/7/365. Наразі для клієнтів TransferGo діє акція з розіграшем кухонної техніки від ПриватБанку та Mastercard.

Джерело: promos.privatbank.ua/ua/promos/perekazy-transfergo-na-mastercard

Детально з умовами можна ознайомитись на сайті: перехід на сайт акції. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: