Міжнародна система грошових переказів PrivatMoney розширила мережу відправки та отримання переказів в Ізраїлі та Туреччині.

Як повідомили в ПриватБанку, який є платіжною організацією системи, відтепер партнерами PrivatMoney стали ізраїльська фінансова компанія Neema та провідна турецька фінансова компанія CMT CASH MONEY TRANSFER.

Компанія Neema надає можливість надіслати терміновий переказ з Ізраїлю до України як готівкою, так і через дистанційні канали нового партнера системи. Надіслати терміновий переказ до Туреччини з України через CMT CASH MONEY TRANSFER можливо як готівкою, так и через дистанційні канали. 

У 2020 році обсяги зарубіжних переказів, отриманих та відправлених українцями через систему PrivatMoney, в порівнянні з минулим роком зросли вдвічі – до 135 млн дол США.

За даними банку, 85% переказів PrivatMoney українці отримують через інтернет і термінали самообслуговування, і тільки 15% грошей були отримані або відправлені через каси відділень банку. 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: