Увірвися в діджитал і отримай гарантований успіх! 

Команда маркетологів PRO Ідеї веде соціальні мережі компаній та брендів, налаштовує таргетинг та консультує популярних блогерів і компанії, які бажають перезапустити або тільки починають своє просування в Instagram, Facebook, LinkedIn та TikTok.


Просування в TIKTOK 

Перевірка акаунту в TikTok

500 грн

Що ви отримаєте? Ви передасте посилання на ваш акаунт в TikTok, ми заходимо у ваш профіль, переглядаємо і аналізуємо ваш контент та даємо вам рішення у форматі голосового повідомлення або текстового коментаря (на ваш вибір). Ми вказуємо вам на тип проблематики, через що у вас недостатньо переглядів, чому глядачі мало підписуються та взаємодіють з вашим контентом. Ми дамо вам рекомендації, що можна виправити в цілому, що потрібно підкоригувати та дамо додаткові поради, як краще знімати відео на вашу тему. З розбору вашого профілю ви дізнаєтеся про ваш акаунт багато корисного – наша безпристрастна експертиза допоможе вам переступити бар’єр до успіху вашого контенту. 

 

Ґайд з реклами в TikTok – Збільшити кількість переглядів відео

500 грн

Що ви отримаєте? Актуальну покрокову інструкцію, як створити рекламу в TikTok для просування ваших відео з метою збільшення кількості переглядів, і відповідно збільшення охоплення вашого профілю. Чим більше користувачів побачать ваші TikTok-відеоролики, тим більше шансів прокачати ваш профіль та залучити зацікавлену аудиторію – отримати лайки, коментарі, підписки та репости. 

 

Ґайд з реклами в TikTok – Збільшити кількість підписників у TikTok

700 грн

Що ви отримаєте? Актуальну покрокову інструкцію, як створити рекламу в TikTok для просування вашого профілю в TikTok. Встигність запустити цей вид реклами, поки він доступний в TikTok і має адекватну вартість. Саме так колись починали відомі блогери в Instagram, хто був найпрудкішим, той мільйонник і успішно заробляє на своєму контенті.

 

 

Особиста консультація з просування в TikTok

2900 грн

Що ви отримаєте? Якщо вам недостатньо аналізу вашого профілю та поточного контенту з боку, і ви бажаєте поспілкуватися на тему вашого профілю, ідей контенту та переспектив просування, а також ви хочете дізнатися нашу експертну думку щодо ваших помилок у TikTok, які заважають розвинути ваш профіль, не дають набрати підписників та зацікавити і втримувати цільову аудиторію, пропонуємо особисту консультацію, яка відбувається у форматі онлайн-сесії для обговорення вашого кейсу. Одна консультація триває 1,5 години. 

 

Просування в INSTAGRAM 

Перевірка акаунту в Instagram

400 грн

 

Ґайд з реклами в Instagram – Збільшити кількість переглядів посту

500 грн
 
 

Ґайд з реклами в Instagram – Збільшити кількість підписників 

2500 грн
 

Ґайд з реклами в Instagram – Реклама в сторіз

1500 грн

 

Ґайд з реклами в Instagram – Співпраця з інфлуенсерами (як вибирати, як перевірити блогера, рекомендації)

500 грн

 

Особиста консультація з просування в Instagram

2500 грн

 

Просування в FACEBOOK 

Перевірка акаунту в Facebook

400 грн

 

Ґайд з реклами в Facebook Збільшити кількість переглядів посту

500 грн
 
 

Ґайд з реклами в Facebook Збільшити кількість підписників 

2500 грн
 

Ґайд з реклами в Facebook – Реклама на ваш сайт

1500 грн

 

Особиста консультація з просування в Facebook

2500 грн

 

 

Замовити

Надішліть нам запит, отримайте рахунок для оплати та отримайте деталі щодо виконання вашого замовлення.  
 

 

 

Чому вам сподобається співпраця з нами?

 
Швидке рішення для вас. Якщо ви жадібно вишукуєте лайфхаки та поради досвідчених маркетологів і блогерів, щоб скласти розуміння, як правильно вести соцмережі, щоб ваші профілі росли та приносили результати для вашого бізнесу, ЗУПИНІТЬСЯ!
Ми все зробили за вас – збираємо всі актуальні нововведення та створюємо зручні покрокові інструкції, які залишилося просто втілити в життя. Не гайте часу!
 
Здійсниться ваша мрія. Ви давно мріяли зробити все, як слід, але велике навантаження, рутинні завдання та страх від невдачі стримувати вас від успіху…
Ми розуміємо вас, саме тому і підготували все для вас таким чином, що вам не треба проходити спеціальні курси, вишукувати важливі оновлення алгоритмів платформ, наймати на старті консультанта – просто замовте чекліст та пройдіть всі кроки інструкцій. Це чудовий старт, далі залишиться тільки творити.
 
Ви зможете отримати високооплачувану роботу. Середня заробітна плата в Україні в 2021: діджитал-маркетолог – 18 000-35 000 грн, SMM-менеджер – 15 000 – 25 000 грн, директор з діджитал-маркетингу – 35 000 – 125 000 грн. *Насправді вони заробляють значно більше, адже можуть і беруть декілька проєктів одночасно. На рівень зарплати також впливатиме рівень володіння англійською мовою. Keep learning! 😉
 
Навчитеся продавати ефективно. Ви зрозумієте, як збільшити продажі в соціальних мережах. Дізнаєтеся, як створити свою аудиторію та перетворити її на лояльних клієнтів! Інакше для чого ви будете покладати усі свої надії на фортуну та втрачати мотивацію від того, що ви любите?!
 

 

Залишилися питання?

 

Як виглядає Ґайд? Чекліст – це документ в форматі PDF, який містить детальну покрокову інструкцію.

Як виглядає Перевірка акаунту? Ви передаєте посилання на один профіль і отримаєте відповідь у форматі голосового повідомлення або текстового коментаря (на ваш вибір).

Як виглядає Особиста консультація? Консультація з експертом команди PRO Ідеї відбувається у форматі онлайн-сесії для обговорення вашого кейсу. Одна консультація триває 1,5 години. 

Як відбувається оплата? Ви вибираєте Послугу, надсилаєте запит за допомогою форми. Ми виставляємо рахунок, який ви можете оплатити карткою будь-якого банку в Україні. Після зарахування оплати ми надсилаємо вам погодження про надходження оплати та повідомляємо дедлайн виконання вашого замовлення. 
 
Чи допоможе мені ґайд, перевірка акаунту або особиста консультація, якщо я чайник в маркетингу? Звичайно, ми пропонуємо інформацію доступною мовою, без води та чужих порад з мережі, ми передаємо вам цінну інформацію, перевірену нашою командою на власному досвіді, яка може слугувати покроковою інструкцією. 
Головна фішка наших ґайдів, те, що вони складаються раз на пів року, і містять усі останні оновлення платформ, вам не доведеться співставляти старі інструкції із зображеннями з різних джерел, щоб знайти потрібні вам кнопки. 
 
Чому я маю замовити гайд чи консультацію саме у вас? Список запропонованих послуг – це узагальнення досвіду роботи професійних маркетологів за останні 10+ років в діджитал-маркетингу та збір найефективніших практик, які працюють саме зараз. Соціальні мережі розвиваються дуже-дуже швидко, це впливає на алгоритми просування. Правила та механіки, які працювали в минулому році, пів року, місяць назад – вже не актуальні, ви прогаєте час, якщо не дізнаєтеся від нас, що насправді працює. Це не розкаже вам жодний блогер чи маркетолог. Вони заробляють на цьому БАГАТО грошей, і вони зовсім не хочуть, щоб їх заробляли і ви.

 

Ми: 

•  консультуємо ведучі компанії україни з маркетингу, діджитал-маркетингу, просування в соціальних мережах, контенту, реклами та pr;
•  вчимо просуванню на каналі в TikTok;
• більше 10 років досвіду в SMM, діджитал-маркетингу, рекламі та створенні контенту для просування.

 

Ми точно знаємо, як досягти успіху в просуванні онлайн – за допомогою вашого сайту та профілів у соціальних мережах!

 

Щодня на порталі PRO Ідеї. Головні новини маркетингу ми висвітлюємо найважливіші новини, які впливають на маркетинг, діджитал-маркетинг, просування. Ми ділимося останніми трендами та найцікавішими кейсами. На нашому порталі ви знайдете корисні гайди з просування онлайн, ефективність яких підтвержують наші маркетологи. 

БАЖАЄТЕ БІЛЬШОГО? Якщо ви бажаєте поспілкуватися з нашою командою та отримати максимум від онлайн-просування вже зараз, ми пропонуємо наступні формати взаємодії.