На що вплине поява новинок Apple, кого копіює Facebook чи відмінять поріг 10 тисяч підписників в Instagram для отримання права публікувати посилання в сторіс.

#4 🟣 26.04.2021

Не просто розповідаємо про цікаві інфоприводи за минулий тиждень, а пояснюємо, ЧОМУ їх потрібно знати та розуміти маркетологам, підприємцям та усім тим, хто хоче опанувати онлайн та офлайн-просування.

Адже новини маркетингу – це не просто щось, що відбулося, і ми хочемо про це поговорити, це тонкі налаштування вашої стратегії та тактики.

00:29 – Презентація новинок Apple

02:48 – Facebook нарешті офіційно запускає функції Clubhouse

04:38 – Новина про значне зростання вартості Clubhouse

05:46 – YouTube нарешті прояснив, як насправді зараз працює його система рекомендацій відео

08:21 – Instagram розроблює новий стікер з посиланням для сторіз

09:20 – У Kantar назвали 20 найефективніших оголошень у 2020

10:40 – Вірусна відеореклама в Україні: опитування випадкових українців: Ракета, Фавбет, Джокер Касино, Морозиво Хрещатик, Пром.Юа, Фортеза

11:48 – Рубрика PRO Ідеї. Головні новини маркетингу – #єскейс в Instagram: підписуйтеся instagram.com/proidei_com та голосуйте за чи проти кумедної креативної реклами, яку піймала наша команда.

Подивитися новий випуск найцікавіших новин маркетингу за тиждень! 

Дякуємо, що дивитесь нас!

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: