Нова креативна комунікація покликана донести повідомлення: раннє виявлення є ключовим у боротьбі з раком молочної залози.

Креативна реклама PSA, в якій обличчя кожного актора заміщає соски на конструкціях, схожих на повітряні кулі, дебютувала цього тижня до Ліги проти раку (the League Against Cancer) та Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози (World Breast Cancer Day). Назва кампанії відповідає побаченому на креативах — “Розмова грудей” (“Boob Talk”). 

Компанія Circus Grey, що базується в Лімі, залучила відомих зірок-інфлуєнсерів — Патрісію Портокарреро, Леслі Стюарт, Ебелін Ортіс та Анай Паділла для проведення кампанії, яка покликана полегшити розмову про серйозні проблеми зі здоров’ям.

Дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я показали, що рак молочної залози є найпоширенішим видом раку в Латинській Америці, спричиняючи більше смертей серед жінок, ніж будь-який інший рак. За даними ВООЗ, регіон може розраховувати на збільшення випадків раку молочної залози на 64% до 2040 року.

Латиноамериканські жінки часто називають страх головною причиною відсутності щорічної мамографії. У світлі висновків та даних агентство вирішило “дати голос грудям визнаних перуанських акторок”.

У кожному сценарії більш активна молочна залоза переконує неохочих призначити прийом до лікаря, заявляючи на кшталт: “Якщо ми вчасно визнаємо, ми вчасно одужаємо”.

Це не перші антропоморфізовані приватні п’єси, які з’являються в рекламі, а от “балаканина” — є справжньою новинкою у комерційному піджанрі.

У 2015 році Clemenger BBDO в Мельбурні оживила чоловічі статеві органи в кампанії про нижню білизну Bonds під назвою The Boys. Костюмовані актори, які висіли на плетених гойдалках, імітуючі яєчка, ділилися своїм сумним, болісним життям у непридатних, тугих умовах та спонукали, що ситуація значно покращиться завдяки новій парі нижньої білизни Bonds.

Інші кампанії PSA Breast Cancer щодо раку молочної залози також знайшли розумні способи обійти обмеження на зображення молочної залози в соціальних мережах та трансляціях. Агентська мережа David отримала всесвітнє визнання (і Гран-прі Канських левів для добра (Grand Prix of Cannes Lions for Good) за свою кампанію #ManBoobs4Boobs, в якій жінка демонструвала самоогляд на великих грудях чоловіка. Також у 2017 році вийшов музичний ролик із співаючими грудьми під назвою «Всі люблять груди».

Credits:
Client: League Against Cancer
President: Adolfo Dammert Ludowieg
General Manager: Damary Milla
Medical Director: Raúl Velarde
Communications Director: Gianina Orellana
Agency: Circus Gray
Managing director: Zinka Mendoza
President & CCO: José Luis Rivera and Piérola
CCO: Charlie Tolmos
CD: Yasu Arakaki / Rodrigo Melgar
Copywriter: Luis Alburqueque
Art Director: Oscar Gonzales
Creative team: Alessandra Castañeda, Ada Rucabado, Lucía Chirinos and Piero Roncal.
Innovation and Planning Director: Nicolás Rodríguez
New managing director: Valeria Malone
Production manager: Renzo Talavera
Executive producers: Katty Santillana, Pierina Ivazeta

Джерело: Clio Journal

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: