Вони не підтримують AR і не мають позначки бренду Facebook, але нові розумні окуляри The Social Network, виготовлені у партнерстві з Ray Ban, вже представлені в різних модних стилях, і це значною мірою приховує той факт, що ви могли б записати все, що бачите.

Історії Рей Бана

Окуляри, які називаються Ray-Ban Stories (так, навіть виробники сонцезахисних окулярів зараз потрапляють у Stories), значною мірою досягають свого ключового наміру заздалегідь, будучи модним аксесуаром для носіння – тому що, як показав нам Google Glass, якщо ваші розумні окуляри виглядають як аксесуар для ботаніка, якими б функціональними вони не були, їх ніхто не одягне.

Окуляри доступні в трьох стилях, кожен з яких заснований на традиційному дизайні Ray Ban, включаючи все популярний “Wayfarer”, один з єдиних стилів сонцезахисних окулярів, який пасує практично будь-кому.

Історії Рей Бана

Що ж під капотом цього стильного смарт-гаджету? 

Facebook розробив новий багатокамерний концентратор, який дозволяє користувачеві записувати те, що він бачить у будь-який момент часу. Ви просто натискаєте кнопку у верхній частині ручки, і запис починається, забезпечуючи легкий спосіб зафіксувати ваші враження, не відриваючи вас від моменту.

Це щось схоже на окуляри Snapchat, які Snap випустив близько 5 років тому.

Отже, враховуючи те, що протягом певного часу ви мали змогу придбати майже той самий пристрій, чим відрізняється варіація Facebook, і що змусить споживачів виділити свої важко зароблені гроші, щоб придбати ці розумні окуляри?

По-перше, технологія краща. Ray-Ban Stories включають подвійні 5-мегапіксельні камери, що приблизно вдвічі перевищує роздільну здатність останньої версії окулярів. Це гарантує, що ваші захоплені візуальні зображення виглядатимуть найкраще, а пристрій також виграє від передової технології стабілізації захоплення Facebook, що надає ще один засіб для максимального збільшення контенту.

Facebook також додав до свого пристрою динаміки з відкритим вухом, тому ви можете слухати музику або приймати телефонні дзвінки через окуляри, що є основним бонусом, тоді як Facebook також дозволив активувати захоплення окулярів за допомогою голосової команди. Також є вбудована пам’ять, яка може зберігати до 30 відео або 500 фотографій на пристрої, які потім можна завантажити в супутній додаток.

Додаток Ray Ban Stories

Це все цінні оновлення, але насправді ключовою перевагою є те, що вони виглядають краще, а також легко інтегруються з Facebook, який використовується приблизно в 6,5 разів більшою кількістю людей, ніж Snapchat.

Instagram

Підключення до Instagram також є актуальним у цьому контексті, особливо це стосується Instagram Stories, хоча ви також можете посперечатися, що Facebook буде прагнути додати купу додаткових функцій та інструментів, які допоможуть заохотити використання Ray-Ban Stories та стимулювати залучення пристрою.

Але буде цікаво подивитися, як Facebook працює над своїми маркетинговими зусиллями тут. Враховуючи історію компанії щодо конфіденційності даних, ви можете собі уявити, що багато людей будуть нерішуче додавати до свого обличчя камеру, підключену до Facebook, тоді як глядачі, безперечно, підозріло коситься на тих, хто носить нові окуляри, готові накинутися на потенційно незаконне захоплення їх зображення (примітка: Facebook також додала зовнішні світлодіоди, щоб вказати, коли користувач записує через окуляри).

Також з’являться цілі нові теорії змови навколо користувачів, на яких націлюється реклама у Facebook на основі речей, які вони бачили. Враховуючи всі очікувані ракурси, можна уявити, що Facebook намітив шляхи протидії ймовірному відштовхуванню, що може обмежити прийняття та перешкодити розвитку.

У цьому відношенні Facebook, ймовірно, отримав деякі ключові уроки від свого першого великого споживчого апаратного забезпечення для свого портативного пристрою з портативною акустикою Facebook Portal. Під час запуску багато людей з гордістю заявляли, що вони ніколи не принесуть у свій будинок камеру, підключену до Facebook, тоді як декілька рецензентів та прихильників конфіденційності прямо заявили, що “ніхто не повинен купувати цей пристрій” через скандал з Cambridge Analytica та загальний підхід Facebook до безпеки даних.

Тим не менш, навіть незважаючи на те, що для того, щоб пережити цю початкову бурю, знадобилося трохи часу, продажі камери Facebook Portal неухильно зростали, що підсилювалося пандемією та зростанням інтересу до відеозв’язку, а також завдяки розумним ініціативам команди Facebook – наприклад, надання безкоштовних порталів для будинків престарілих, щоб підтримувати зв’язок мешканців із сім’ями.

З плином часу утиліта завжди переважає проблеми конфіденційності – але тоді виникає питання, яку користь насправді приносять розумні окуляри Facebook, і як вона може так само збільшити зайнятість та зменшити вагання, узгоджуючи з ключовими варіантами використання?

Немає великої потреби мати пристрій із підтримкою камери, пов’язаний з вашою перспективою, або засіб приймати телефонні дзвінки на ваше обличчя, особливо з огляду на те, що у нас уже є смартфони, які спрощують це. Звичайно, є додаткові зусилля щодо того, щоб підняти телефон до рівня очей, але чи достатньо цього незначного незручності, щоб люди виділили 299 доларів за новий пристрій?

Можливо, ключовим кроком Facebook стануть люди, які купують нові окуляри – якщо ви все одно збираєтеся витратити суму X на сонцезахисні окуляри, чому б вам не придбати їх із додатковими функціями?

Але навіть тоді, якщо кінцевий план Facebook, як зазначено, – випустити в майбутньому іншу версію пристрою з повною можливістю накладання AR, чому люди витрачають зараз на нижчу версію, коли ви можете просто зберегти свої гроші до того моменту?

Це також означало б, що ви могли б замість цього взяти пару окулярів Apple або Snap AR, якщо вони переможуть Facebook. Враховуючи різні міркування, важко побачити, як історії Ray Ban принесли величезний успіх на цьому етапі та вийшли за межі ринку техногіків.

Але, як зазначалося, можливо, у Zuck та Co є план. Можливо, ця перша ітерація є просто частиною процесу розробки та допоможе Facebook виміряти попит та інтерес, перш ніж інвестувати у наступну зміну, або, можливо, йдеться лише про стабілізацію її ланцюгів поставок та перехід на інше обладнання, перш ніж він перейде до повний пристрій AR.

На цьому етапі незрозуміло, який шлях визначає Facebook, ні як швидко він зможе перейти на повноцінний AR-пристрій. 

Ray-Ban Stories вже доступні у магазині Ray Ban в Інтернеті та в роздрібних магазинах США, Ірландії, Канади, Великобританії, Італії та Австралії. Найближчим часом окуляри також будуть доступні в інших регіонах.

Джерело: Facebook

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.