Про те, як бренди використовують ефірний час собі на користь та наскільки влучно обирають місце.

Кожен бренд хоче, щоб про нього дізналось якомога більше потенційних покупців. Коли стандартні методи розповсюдження реклами не настільки ефективні, як хотілось би, компанії  починають задумуватись про різні методи підвищення лояльності до бренду. Один з найпопулярніших продакт-плейсмент в реаліті-шоу. 

Вподобане багатьма українськими дівчатами реаліті-шоу “Топ-модель по-українськи” не тільки пропонує спостерігати за модельним життям, але й демонструє різні бренди під час свого ефірного часу.

На заставці шоу Алла Костромічова незмінна ведуча реаліті, позує на фоні банеру інтернет-магазину гаджетів та аксесуарів “Цитрус”. 

Джерело: youtube.com/c/novychannel

Глядач швидко звикає до заставки, тому дискомфорту така форма комунікації не викликає. Також редактори телепередачі оформили “Цитрус” кімнату: простір з безліччю цікавих гаджетів, куди потрапляють дівчата за досягнення особливих успіхів впродовж тижня. Не раз учасниці шоу відвідують самий магазин, де обирають гаджети для проходження модельних випробувань. Враховуючи гасло “Солоденькі плюшки, які можна всім”, що особливо актуальне на модельному реаліті — місці, де справжні плюшки заборонені, інтеграція успішна.

Джерело: youtube.com/c/novychannel

Годує дівчат на проєкті мережа ресторанів японської кухні “Сушия”. Щовипуску до них приїжджає кур’єр з їжею прямо з ресторану. Дівчата-моделі їдять з особливим задоволенням, оскільки впевнені в користі їжі. Для хорошої фігури шкідлива їжа табу, тому ця інтеграція теж успішна. 

Джерело: youtube.com/c/novychannel

Для пацанок з реаліті “Від пацанки до панянки” інші пріоритети. Після звичного їм способу життя: надмірне вживання алкоголю, харчування шкідливою їжею, куріння тощо, змін вимагає не тільки їхня поведінка, але й стан шкіри. Тому косметичні засоби “Stop Cuperoz” рятують учасниць впродовж телепередачі. 

Джерело: youtube.com/c/novychannel

Засоби, які допомагають дівчатам змінитись ззовні, безумовно, актуальні на проєкті, тому така форма комунікації теж успішна. 

Після перегляду кулінарного реаліті-шоу “Мастер Шеф” можна збирати споживчий кошик. За м’ясну продукцію відповідає група компаній “Глобино”. 

Джерело: youtube.com/user/MasterChefUA

У кожному випуску учасники готують страви з продукції, знаходяться у брендованому приміщенні. А судді “Мастер Шеф” зазначають, що “Глобино віртуози м’ясних справ”. Кулінарний проєкт без м’яса не може існувати, тому, однозначно, комунікація вдала та помітна. 

Якщо на наявність м’яса впливають правила конкурсу, то олія — те, що завжди на столі в кухарів “Мастер Шеф”. Оливкова олія “Maestro de oliva” запам’яталась кожному глядачеві: ці дві витончені пляшечки супроводжують учасників кожен випуск.

Джерело: youtube.com/user/MasterChefUA

Питання в чому готувати – теж не виникає: виробник посуду “Biol” пропонує учасникам широкий вибір посуду для вдалого приготування страв. І банер нагадує глядачам, на що треба звернути увагу в магазині для дому. Комунікація задовольняє всіх.

Джерело: youtube.com/user/MasterChefUA

Ще одне нагадування для глядачів — банер “Rozetka”. Місце, де можна замовити і товари, і посуд.

Джерело: youtube.com/user/MasterChefUA

А якщо глядачі ще й працюють в гастробізнесі, їх точно зацікавить компанія “Maresto” — інтернет-магазин обладнання для кухонь. Завдяки телепередачі не тільки професіонали, але й будь-який глядач знає, що таку “су-від”. 

Джерело: youtube.com/user/MasterChefUA

Продакт-плейсмент — дієвий спосіб комунікації, оскільки це можливість продемонструвати продукт “в дії”.

Українські реаліті-шоу в цьому допомагають брендам, а бренди вдало знаходять час та місце, де можна про себе заявити. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: