Згідно тренду концепції свідомого споживання, а саме – розумного ставлення до навколишнього середовища, спортивний бренд Reebok розробив бігові кросівки, створені виключно з рослинних матеріалів.

Компанія досліджувала кожен елемент у взутті, намагаючись знайти йому натуральний замінник в природі. Серед матеріалів даних кросівок присутні водорості, боби і навіть волокна евкаліптової дерева.

 

“Ми замінили пластик рослинами”, – заявив віце-президент Reebok Білл Маккініс. «Найбільшою проблемою в створенні такого взуття є розробка рослинних матеріалів, які могли б задовольнити високі потреби бігунів. Протягом трьох років, які ми витратили на розробку цього продукту, ми чули голосно і ясно, що ідея бігового взуття на основі рослин сильно перегукується з світоглядом та баченням професійних бігунів. Але ті самі бігуни настільки ж голосно наполягали, що вони ніколи не будуть йти на компроміс щодо якості. Наш винахід, технологія флоатрід GROW – результат, на який всі так чекали, він не поступається продуктивністю зручному професійному взуттю хімічного походження”.

 

 

Reebok активно просувається у напрямку екологічно безпечного взуття. Їх кукурудзяні кеди дуже успішно продаються, попри значно вищу ціну, аніж на звичайні гумові. 

На американському Амазоні їх вартість перевищує %100. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom


Читати більше: Події для маркетологів в Україні: Календар
Читати більше: TrendHERO. Статистика Instagram Леры Бородиной