Буквально через кілька днів після того, як TikTok оголосив, що він охопив мільярд активних користувачів, Facebook вчора запустив Reels у Facebook для всіх користувачів у США, поширивши свого конкурента у короткій формі відео ще більшій кількості людей.

 

 

Соціальна мережа тестує Reels у своєму головному додатку з березня, починаючи з Індії, де TikTok заборонений, що дає Facebook більші можливості заробити на популярності формату. І тепер він пропонує цю опцію для своєї аудиторії понад 250 мільйонів.

Як пояснює Facebook: «Reels у Facebook можуть складатися з музики, аудіо, ефектів тощо. Ви можете знайти їх у стрічці новин або в групах, а переглядаючи Reels у Facebook, ви можете легко стежити за автором безпосередньо з відео, ставити лайки та коментувати його або ділитися ним з друзями.”

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Instagram’s @Creators (@creators)

Додавання груп є найцікавішим елементом – як ви можете побачити у наведеному вище відеокліпі, а також можливість поділитися своїми Reels у своїй стрічці новин, ви також зможете розмістити свої Reels безпосередньо в групах, якими ви є учасник, а Facebook також запускає нову групу налаштувань “Єдина тема”, “яка дозволяє легко запропонувати учасникам поділитися своїми Reels”.

 

Котушки Facebook у групах

 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, за допомогою тематичних Reels, ви можете запропонувати учасникам групи, скажімо, опублікувати відео, на яких вони дують у вуха своїм собакам, щоб побачити їх реакцію, що може викликати нову тенденцію залучення у вашій групі, і запропонувати подальші дії взаємодія всередині громади.

Це хороший ракурс для Facebook, особливо якщо врахувати, що групами Facebook щомісяця користуються понад 1,8 мільярда людей. 

Але Facebook також знає, що частина принади TikTok – це досяжність та потенціал популярності в Інтернеті, і ми хочемо зазначити, що Reels у Facebook також може це забезпечити.

“Reels можуть охопити всіх, а не тільки ваших існуючих послідовників, що дає змогу вийти найкреативнішим, смішним і надихаючим людям. Люди можуть відкривати Reels на основі своїх інтересів і того, що популярно, як у верхній частині стрічки новин разом із історіями та кімнатами, так і  в новому спеціальному розділі стрічки новин.”

Facebook також розширює свій тест рекомендування Instagram Reels у Facebook, надаючи більше вмісту Reels, щоб залучити більше людей до цього варіанту, а також надаючи творцям Instagram більший потенціал експозиції завдяки охопленню різних програм.

 

Котушки Facebook

 

Розширене охоплення обох додатків – це одна сфера, в якій Facebook має перевагу над TikTok, а також має набагато більш міцну систему монетизації та набагато більші ресурси для стимулювання створення Reels.

Що Facebook хоче зробити за допомогою нової бонусної програми: «В рамках нашого зобов’язання інвестувати понад 1 мільярд доларів у творців  до 2022 року, ми також пропонуємо нову бонусну програму, яка допоможе творцям заробляти гроші, коли люди дивляться їх Reels. Бонус “Reels Play” виплачує творцям, що відповідають вимогам, залежно від продуктивності їх Reels, і буде доступний як у Facebook, так і в Instagram. Побачивши творців, які прийняли літній бонус Instagram Reels, ми сподіваємось, що цей новий бонус дозволить більшій кількості творців заробляти на своєму вмісті».

“Програма” Reels Play” буде виплачувати бонус творцям Facebook, чиї Reels набирають щонайменше 1000 переглядів за 30-денний період у Facebook. Бонусна програма Reels Play on Facebook наразі доступна лише для запрошення. Запрошені творці отримають сповіщення у програмі Facebook та у Творчій студії та можуть зареєструватися, щоб дізнатися більше тут.

Чи стане розширення Reels до Facebook більш привабливим, привабливим варіантом, і не дозволить більшій кількості людей проводити час на TikTok?

Це видається малоймовірним. Як видно з цієї діаграми, темпи зростання TikTok є безпрецедентними, а його магнетизм лише посилився через глобальні карантини внаслідок пандемії.

 

Діаграма показує, скільки часу потрібно кожному додатку, щоб охопити мільярд користувачів

 

Зокрема, привабливість TikTok серед молодшої аудиторії вражає, і це специфічний елемент, який злякав Facebook, а привид MySpace все ще дзвонить з далекого минулого, попереджаючи про можливу застарілість, не вдаючись до захоплення голосів молоді.

Спочатку Facebook сподівався розширити TikTok за допомогою кращих інструментів монетизації, вкравши кращих творців. Але оскільки TikTok також розробляє нові варіанти бізнесу, узгоджуючись із інструментами для створення, цей підхід з часом став менш ефективним, а з Facebook також почав постійно з’являтися в новинах з неправильних причин, і здається, що TikTok зміг утриматися після головної бурі з Трампом, і тепер він зможе краще зарекомендувати себе як ключовий суперник у космосі.

У будь-якому випадку, незабаром ми також зможемо перевірити Reels на Facebook. 

Джерело: Facebook, SMT

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

##proідеї ##marketing ##маркетинг ##лайфхак

♬ оригинальный звук – Руслан

Читати більше: