Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Співробітники написали внутрішній лист із проханням бути повністю віддаленими. Це відповідь на несподівану зміну правил роботи в Apple.

Apple не відступається від своєї гібридної робочої моделі, яка вимагатиме від більшості працівників повернення до офісу три дні на тиждень, починаючи з початку вересня. Повністю віддалені позиції будуть вкрай обмеженими.

“Ми віримо, що особиста співпраця є надзвичайно важливою для нашої культури та нашого майбутнього”, – сказала Дейрдре О’Брайен, старший віце-президент з роздрібної торгівлі та людей, у відеозаписі, який переглянув The Verge. “Якщо ми виділимо хвилинку, щоб поміркувати про наші неймовірні випуски продуктів у минулому році, продукти та їх запуск були побудовані на основі багаторічної роботи, яку ми проробили, коли всі разом були особисто”.

Ця новина з’являється майже через місяць після того, як генеральний директор Apple Тім Кук надіслав електронний лист із повідомленням працівникам, що компанія розробляє нову модель роботи, яка вимагатиме від них повернення до роботи в офісі у понеділок, вівторок та четвер, починаючи з осені.

Після цього оголошення співробітники Apple написали лист, в якому сказали, що деякі співробітники були змушені звільнитися через політику, і просив Кука змінити свою позицію. 

Вони попросили, щоб усі команди мали можливість віддалено працювати, зазначивши, що «без інклюзивності, яку приносить гнучкість, багато хто з нас відчуває, що нам доводиться вибирати між поєднанням своїх сімей, добробуту та можливістю робити все можливе працювати або бути частиною Apple”.

Зараз Apple по суті відмовляє цьому запиту, заявляючи, що будь-які рішення щодо віддаленої роботи будуть прийматися “в кожному конкретному випадку з будь-якими новими віддаленими посадами, що вимагають схвалення виконавчої влади”.

Джерело: The Verge