12 вересня понад ста ретромобілів здійснили пробіг Києвом від Пам’ятника засновникам Києва до Державного музею авіації імені О.К. Антонова.

У кінцевій точці ряди автомобілів утворили експозицію неподалік літаків та гелікоптерів. Крім милування автомобілями, глядачі спостерігали видовищні заїзди та конкурси з водіння ретромобілів. Так, власники автомобілів демонстрували навички зі слалому та фігурного водіння, вміння маневрувати. 

В експозиції взяли участь автомобілі різного віку, найстаршим понад 60 років. Українського глядача захід порадував навіть раритетом з Італії та Британії. Також була представлена рідкісна техніка, мототранспорт, народні моделі, а також автівки, які стали героями відомих кінострічок. Усього на заході налічувалося понад 350 машин. 

Реалії 2020 року всюди внесли свої корективи захід відповідав усім вимогам Міністерства охорони здоров’я України під час карантину. Через це його урізноманітнили активностями на свіжому повітрі, а от деякі цікавинки скасували: не було сцени, де раніше збирались тисячі людей, не проводили дрифт. Атмосфера серед літаків та раритетних автомобілів залишилась неповторною, якою відвідувачі могли насолодитись 12 та 13 вересня.

 

Унікальні екземпляри

На заході були представлені екземпляри вартістю навіть понад 70 тисяч доларів. Наприклад, Morgan Plus4 — англійський автомобіль з 1953-го року. 

Гордість експозиції — це ГАЗ-12 ЗІМ “Фаетон”. Найрідкісніша модель, яка існує лише в одному екземплярі у світі. Унікальні автомобілі були представлені й автівкою Morgan — єдиним екземпляром в Україні. Також рідкісні моделі представляли Alfa Romeo Alfetta GTV 1975 го року, Opel Rekord C Coupe 1969 го року, Mersedes-Benz 230 Pullman 1938 го, а також радянські Побєди — одна модель 1950-го і дві  1949-го. 

Щодо мототранспорту, то на Ретрозльоті були представлені 4 моделі 50-х років, зібрані одним директором і журналістом з Автоконсалтингу, який за сумісництвом захоплюється колекціонуванням.

Деякі учасники могли поностальгувати за своєю юністю чи дитинством, тому що на заході побачили ЗАЗ-965 Запорожець та  ВАЗ-2101 “Жигулі”, “Волга” ГАЗ-24. 

Багато екземплярів представили автори Youtube каналу “Кузница Тест Драйва”: колекціонери та шанувальники ексклюзиву не могли пройти повз такий захід.

 

Екземпляри та реклама

Деякі моделі демонстрували не тільки самі себе, а й інтегровану рекламу. На автівках люди активно залишали покликання на сайти, сторінки в Інстаграм чи навіть рекламували автопослуги.

Хто захотів перекусити, на заході мав можливість посидіти в кафе на відкритому повітрі прямо під літаком. 

Щоб не пропустити наступний Ретрозліт Old Car Land – стежте за сторінкою організаторів у Facebook. 

Стежте за календарем подій для маркетологів на PRO Ідеї. Головні новини маркетингу. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: