Платформа для пошуку роботи robota.ua оголосила про нову програму підтримки українських бізнесів.

Карантин вихідного дня поставив перед роботодавцями багато нових завдань та випробувань. У robota.ua бажає допомогати бізнесу подолати цей період, тому запустили програму підтримки українських бізнесів.

 

Як допоможе robota.ua?

Щомісяця, протягом дії програми, кожен роботодавець може:
⚡ безкоштовно розміщувати або продовжувати одну вакансію.
⚡ відкривати 10 контактів кандидатів у нашій найбільшій в Україні базі резюме.
❗ Першого числа наступного місяця безкоштовний сервіс знову буде автоматично нарахований у вашому профілі, отже, ви зможете ще раз розмістити або продовжити свою вакансію.

 

Що робити, якщо вакансія не нарахована?

Якщо ви раптом не отримали безкоштовну публікацію, не знаєте, як її використати, або маєте інші запитання стосовно програми підтримки бізнесів, зверніться, будь ласка, до свого менеджера robota.ua. Він вам допоможе та проконсультує з будь-якого питання.

 

Чому турбота про українські бізнеси зараз – це так важливо?

Всебічна підтримка бізнесів під час карантину – це запорука стабільного економічного розвитку країни та її ринку праці. Це впевненість кожного українця у завтрашньому дні та у власних можливостях.

Протягом 2020 року robota.ua вже декілька разів допомагали українським бізнесам пільговими умовами роботи — продовжували дію пакетів, компенсували невитрачені публікації, дарували вакансії тощо.

 

Robota.ua: Робота — це турбота! Ми поруч в усі часи.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: