Відома світська левиця розповість українцям про переваги офлайнових точок видачі найбільшого онлайн ритейлера країни Rozetka.

Нову рекламну кампанію за участю Катерини Осадчої створили у Fedoriv Agency. У рекламі зірка розповідає про основні переваги користування власними точками видачі Rozetka, демонструє яскраві капелюшки й передбачуваність комфорту та якісного сервісу Rozetka.

Рекламна кампанія складатиметься із серії роликів, що незабаром вийдуть в ефір. Наразі вже можна переглянути тизер.

 

З нової рекламної кампанії глядачі дізнаються, що ж купує зірка «Світського життя» онлайн, а ще про переваги користування точками видачі Rozetka: безкоштовну та швидку доставку, наявність примірочних, можливість зайняти чергу онлайн, зручне розміщення, а також передбачувано високу якість обслуговування.

Ріст Rozetka

До 2020 року компанія мала 10 власних точок видачі у двох містах: Києві й Одесі.

Торік найбільший маркетплейс України розпочав офлайнову експансію: «Натепер Rozetka має 105 магазинів і точок видачі по всій країні. Одинадцять з них відкрито за франшизою», — наголошує засновник Владислав Чечоткін.

За матеріалами прес-релізу. 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: