Інформаційний бізнес-портал
PRO Ідеї. Головні новини маркетингу

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу – провідне джерело новин, досліджень, функцій та трендів в сфері маркетингу в Україні.

 

Наші медіа-ресурси

Офіційна сторінка в Facebook: PRO Ідеї
Офіційна сторінка в Instagram: PRO Ідеї
Офіційна сторінка Insta-коміксів: PRO Ідеї
Офіційний канал в Telegram: PRO Ідеї
Офіційна сторінка в LinkedIn: PRO Ідеї

 

Загальні умови

 1. Заборонені до публікації: дії, порушуючі принципи моралі та етики, прояви расової, національної, мовної, ідеологічної та релігійної нетерпимості, пряма політична агітація та пропаганда, політична реклама та антиреклама, заклики до насилля та інші висловлювання, що порушують чинне законодавство, порочать честь та гідність, порушують права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також дії, що носять непристойний або образливий характер, порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок, підривають суверенітет і територіальну цілісність України.
 2. Забороняються висловлювання, що наносять шкоду репутації Інформаційного порталу “PRO Ідеї. Головні новини маркетингу”, а також бездоказові висловлювання, що зачіпають ділову репутацію інших компаній і організацій.
 3. Заборонені до публікації текстові, графічні, звукові та відеоматеріали, які порушують захищені законодавством інтереси третіх осіб.

 

Вимоги до оформлення публікацій

 1. До публікації допускаються лише унікальні матеріали, тобто такі, які досі не публікувалися в мережі інтернет. 
 2. Не дозволено публікувати чужі матеріали без вказування автора та посилання на першоджерело, це також стосується цитат.
 3. Заборонено публікувати фрагменти матеріалів з інших інтернет-ресурсів. 
 4. При публікації фото та відеоматеріалів, публікацій з соціальних мереж забороняється контент, зміст якого порушує закони України, зокрема містить заклики до національної ворожнечі, порнографічні знімки, фотографії фізичних осіб, зняті без їх дозволу, порушує авторські та захищені законодавством України права третіх осіб.

 

Технічні вимоги др публікацій

 1. Заголовок статті повинен бути сформульований лаконічно та інформативно. Максимальна кількість символів в заголовку – 65.
 2. Для оформлення прев’ю статті потрібно підготувати:
  графічні зображення, фото чи gif – у горизонтальному форматі,
  розмір – 1150 на 570,
  роздільна здатність – не менше 72 dpi,
  загальний обсяг файлу – не більше 500 кб.
 3. Вимоги до фото та графічних зображень:
  роздільна здатність – не менше 72 dpi,
  ширина не повинна перевищувати 540 пікселів,
  загальний обсяг файлу – не більше 500кб, 
  формат зображень – JPEG (jpg, jpeg).
 4. Обсяг публікації довільний, текст обов’язково має глибоко розкривати тему. 
 5. У текст статті дозволено додавати код плеєра для вставки відео, ширина відео не повинна перевищувати 540 пікселів.
 6. Дозволено вказування лише двох гіперсилок: перша може вести на сайт компанії, друга – на бізнес-профіль в мережі. 
 7. У текст статті дозволено додавати код публікації з соціальної мережі з обов’язковим вказуванням джерела інформації. 
 8. Дозволено публікувати матеріали українською та російською мовами. 

Авторські права

Авторські права на контент належать автору, і всю відповідальність за недотримання авторських прав несе саме він. При скарзі на порушення авторських прав — підтримка порталу тимчасово вилучить матеріали з публічного доступу до з’ясування обставин. Портал не вирішує питання порушення авторських прав.

Реклама

Для обговорення умов комерційної співпраці, розміщення банерів, реклами, спецпроектів та анонсів просимо контактувати з редакцією порталу – sales@proidei.com

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.