Шановні друзі, співвітчизники та люди, яким небайдужа доля мільйонів українців! 

У наш теплий дім прийшли росіяни з війною проти мирного населення з метою знищити нашу територію та людей. Зуби ворога сталеві та підлі, криваві руки нападника несуть зброю, а сердця спутала омана. Йдуть на вірну смерть в Україні, щоб закріпити режим свій терористичний режим та розбити нашу націю. 

Плани ворога – жорстокі, але куці, як він і сам. Ми втерто відбиваємося, затято боремося, і необмінно переможемо! Вже дуже скоро кодло ворога розпадеться і зникне з лиця землі. Як і кожна гроза, ця затихне, пройде дощ, і наша родюча земля проростить нове життя. 

Українці – хоробрі, незалежні і незламні, вмить згуртувалися і готові боронити свої сім’ї, свою Батьківщину, свій народ!

Світ має знати, що відбувається в Україні, має протидіяти ворогу миру усього світу! Ми закликаємо зупинити росіян та путіна, стримати білорусь та лукашенка, плани покидьків мають бути знищені!

Професійна громада діджитал-фахівців України вже згуртувалася і активно протидіє на своєму фронті та максимально поширює інформацію про реальність, в яку потрапили 24 лютого о 5 ранку, коли ворожі війска почали атаку на Україну.

 

Зараз ми закликаємо підтримати нас у спільній боротьбі за мир в Україні, мир в Європі та всьому світі!

  1. Поширюйте правдиву інформацію про війну в Україні, звертайтеся до керівництва своїх компаній та влади, надсилайте допомогу на потреби української армії! 
  2. Блокуйте усю діджитал-інформацію від російський пропагандистів: блокуйте публічні повідомлення впливових осіб, їхні профілі!
    Вони ділять гріх путіна на кремля, і сіють інформацію, яка підтримує ворожий режим та їхні злочини.

    У результаті сотні тисяч сімей загарбника втратять чоловіків, які прийдуть на нашу землю і будуть беззаперечно знищені. Ціна підтримки цих людей занадто висока, вони прирівнюються до терористичних!
  3. Робіть масово відписки та блокуйте профілі усіх, хто публікує пропагандитську кремлівську інформацію про “якісь недомовленості між політиками та президентами”, будь-яку згадку про вибір українців, про підтримку дій росії та білорусі. Це зіб’є алгоритми соціальних мереж та зменшить рівень охоплення їхніх профілів або ж, у кращому випадку, призведе до блокування. 

#StandWithUkraine – бережіть себе та рідних, і боріться за Україну, хто як може, кожен на своєму фронті! Слава Україні! Героям Слава!