Музичний бот Rythm Discord зникає 15 вересня. 

Буквально через кілька тижнів після того, як музичний бот Groovy Discord був призупинений офлайн, YouTube, що належить Google, тепер звертає увагу на Rythm, найпопулярнішого музичного бота на Discord. Пошуковий гігант надіслав припинення та відмову власникам Rythm, бота, який дозволяє користувачам Discord відтворювати музику з відео YouTube і яким користуються більше 560 мільйонів людей.

Джерело: rythm.fm

Google хоче, щоб бот Rythm був закритий протягом семи днів, і служба дотримується цього, закривши свого бота 15 вересня.

Зараз Rythm встановлено на більш ніж 20 мільйонах серверів Discord. Rythm налічує більше 560 мільйонів користувачів Discord, що робить це припинення потужним ударом по основній функції Discord.

«Так чи інакше, ми знали, що це має відбутися», – визнає Йоав, творець бота Rythm, у повідомленні Discord для The Verge. «Ось чому ми почали працювати над чимось новим рік тому. Призупинення першим Groovy просто означало, що це точно станеться рано чи пізно”.

Команда ботів Rythm працює над “чимось новим у музичному просторі, від чого ми дуже раді”, – каже Йоав. Буде якась форма зв’язку з Discord, але команда поки що не готова більше розповідати про свій майбутній проект. Rythm був повноцінною роботою для Yoav, і для роботи цього музичного бота Discord було потрібно 16 серверів з більш ніж 4 ТБ оперативної пам’яті та понад 1000 ядер процесора, що ілюструє, наскільки ця послуга стала популярною.

«Я вважаю, що тепер, коли ми отримали лист, усі музичні боти також отримають їх протягом наступних тижнів, і я твердо вірю, що всі вони закриються», – пояснює Йоав. “Як людині, яка була дуже раннім користувачем Discord, важко уявити Discord без музичних ботів, вони стали ключем до досвіду та принесли так багато задоволення та залучення до спільноти. Для всіх на платформі це сумний кінець ери“.

Хоча музичні боти можуть відчувати себе невід’ємною частиною Discord, вони впроваджуються третіми сторонами протягом багатьох років, дозволяючи Discord уникати перевірки або судових дій з боку таких компаній, як YouTube. Закриття Groovy та Rythm змусить багатьох користувачів Discord шукати альтернативи, але менші розробники ботів незабаром можуть опинитися в подібному становищі, якщо вони спробують заповнити гігантську прогалину.

Однак, схоже, YouTube та Discord працюють над якоюсь альтернативою. Discord тестує функцію соціальної вечірки на своїй службі протягом останніх 10 місяців, і це дозволяє користувачам Discord створювати вечірку на YouTube. Це не проста заміна музичним ботам на Discord, але якщо ця функція коли-небудь офіційно запуститься, це стане офіційним способом перегляду контенту YouTube у Discord.

Джерело: The Verge

Idea Media Group
ІDEA MEDIA GROUP Головна платформа маркетингу України

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: