Sprite Ukraine продовжує закликати бути вірним собі й своїм цінностям, та випустив лімітовану серію банок «Лишайся тру», яка освіжає не лише всередині, а й візуально.

Кожна із чотирьох банок присвячена багатогранності урбан-культури, якою захоплюється аудиторія бренду. Серед них — стріт-арт, брейк-данс, скейтинг та геймінг, який давно вийшов за межі вебу.

«Для нас важливо спілкуватись із нашою молодою аудиторією їх мовою – стильною, активною драйвовою, і при цьому не заграватись, бо вони одразу це відчувають ☺ Тож ми постійно змінюємось і цікавимося тим, чим захоплюються саме вони. Нашою лімітованою серією банок ми хотіли продовжити нашу комунікацію, що собою залишатись круто завжди», — прокоментувала бренд-менеджерка Sprite в Україні Юлія Корконос.

Усі новини компанії The Coca-Cola Company можна знайти на сайті за посиланням. Дизайн банок створений агенцією Saatchi&Saatchi Ukraine, а медійну підтримку лімітованої серії здійснила агенція Starcom. 

Нагадаємо, обидві агенції входять до складу Publicis Groupe, що стала найбільш ефективною рекламною групою 2019 року в Україні.

Агенція Saatchi&Saatchi відома своїми визначними креативними ідеями, що формують потужні емоційні зв’язки між споживачами та продуктами. Мережа Saatchi&Saatchi налічує 114 офісів з 6 500 працівниками у 67 країнах. Серед глобальних клієнтів – HSBC, P&G, Toyota, Visa та GSK. Saatchi & Saatchi входить до складу однієї з найбільших комунікаційних груп у світі Publicis Groupe. 

Starcom – це всесвітньо відома комунікаційна медіаагенція з філософією Human Experience. Ми віримо, що в алхімії людей та технологій можна створювати досвіди, які полюблять люди, та які необхідні брендам. Starcom налічує більш ніж 5 000 працівників в усьому світі та співпрацює, як з компаніями зі світовим іменем на ринку, так і новими брендами, серед яких Airbnb, The Coca-Cola Company, Fiat Chrysler Automobiles, Kellogg Company, Kraft Heinz, Samsung, Visa та інші. Starcom входить до Publicis Media, який у свою чергу є одним із чотирьох центрів рішень у Publicis Groupe.

Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] — світовий лідер з маркетингу, комунікацій і діджитал-трансформації, основаних на алхімії креативу й технологій. Завдяки модульній організації Publicis Groupe надає своїм клієнтам зручний доступ до своїх інструментів і експертизи. Структура Publicis Groupe складається з чотирьох центрів рішень (Solution Hubs): Publicis Communications (Publicis Worldwide, Saatchi&Saatchi, Leo Burnett, BBH, Marcel, Fallon, MSL, Prodigious), Publicis Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Blue 449, Performics, Digitas), Publicis.Sapient (SapientRazorfish і Sapient Consulting) і Publicis Health. В офісах групи, які відкриті в більш ніж 100 країн, працює понад 80 000 спеціалістів. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: