Нова рекламна кампанія SAGA Development. 

Українська компанія-забудовник нерухомості бізнес та комфорткласу SAGA Development, запустила новорічну креативну кампанію, щоб поділитися святковим настроєм та враженнями про 2020. 

saga

 

Знайомтесь — це SAGA Claus! Щороку він інспектує об’єкти SAGA Development. І хоча 2020-й був непростим, наша команда продовжує свій невпинний рух! Цього року ми почали продаж квартир у нових будинках і в партнерстві з Perfect Group створюємо власний канал біля Дніпра в RYBALSKY. Зняли завісу з фасаду та засвітили вогні в SAGA City Space, що в перші ж дні став інста-спотом. Здали першу чергу в креативно-технологічному SAN FRANCISCO Creative House. Завершили облаштування набережної в O2 Residence і зводимо будинки посеред соснового лісу. Вітаємо всіх із прийдешніми святами й обіцяємо втілити ще більше неймовірних проєктів у новому році! ТВОЯ НОВОРІЧНА САГА. 

 

 

 

SAGA Claus – справжній. Окрім головної ролі в святковому відео, він готує для клієнтів компанії справжні новорічні подарунки у вигляді знижок та особливих пропозицій для придбання нерухомості бренду.

 

Послуги PRO Ідеї

Маркетинг 2020. Выводы маркетинговых директоров ключевых компаний в Украине

Читати більше: