Нова рекламна кампанія Samsung в Мексиці.

Креативна агенція Leo Burnett (Israel) зняли для Samsung дуже кумедну рекламу, нетипову для бренду та і взагалі для реклами сучасних телефонів та гаджетів під назвою – The Mexican Standoff. Що означає “Мексиканське протистояння” як прототип унікальної дуелі не між двома, а трьома учасниками. Чому вони використали таку метафору, дивіться у відеоролику.

Мексиканське протистояння (англ. Mexican standoff, Mexican stand-off), у загальному значенні — різновид дуелі між трьома, а не двома противниками. Суттєва відмінність від «класичної» дуелі полягає в тому, що вищі шанси на перемогу має не найшвидший стрілець, а той, хто стріляє другим: перший дуелянт цілить в одного з противників, а переможець стріляє в нього самого

Ситуація має багато психологічних й інших штучних аналогів. Наприклад, схожа ситуація спостерігається в шаховій грі і має назву цугцванг (будь-який хід першого гравця стає програшним).

Украй напружена ситуація та гра нервів у мексиканському протистоянні, де перемагає найвитриманіший, зробила цей термін популярним для позначення різних протистоянь (у тому числі між двома противниками), політичних конфліктів тощо: говорячи про «мексиканське протистояння», мають на увазі ситуацію, коли той, хто не витримує і починає діяти, неминуче наражається на смертельну небезпеку. 

 

Дивитися відеоролик:

 

Не забувайте, що сьогодні протягом всього дня буде проходити безкоштовна конференція з просування Nazapad, посилання для участі нижче. 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: